SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosba o trening na siłe

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2113

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

18

Waga

81-86

Wzrost

180

Cel treningowy

Siła

Staż treningowy na siłowni

5 miesiecy

Uprawiane inne sporty

nie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

siłownia w domu

Dieta

opisana

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

brak

Zażywane suplementy

Cell pump

Ostatnio przerabiany plan

plan robiony samodzielnie

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

wyciskanie lezac 72.5 x 6
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 206 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2527
ale wlasnie sa 2 rodzaje np wioslowanie sztanga mozna robic tez podchwytem jak i nadchwytem ale tak mi sie wydaje ze podchwytem mam wiekszy zakres ruchu a mc jest na zgietych i na prostych :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 206 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2527
Dobra bede robil ten trening dzieki za pomoc wiecie ile taki trening ma trwac 6 tygodni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 649 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5424
Trening się zmienia jak przestaje dawać efekty a po pewnym czasie możesz bardziej go "rozbudować" ale to już jak będą jakieś efekty i odpowiednio się odżywiaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 206 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2527
Prostowac rece gdy sie wyciska na klatke? bo ja nigdy nie prostowalem tylko chowalem lopatki pod plecy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 649 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5424
W czasie wykonywania seri nie prostuj bo to pozwala na utrzymanie napięcia mięśni podczas całej seri i mniej obciąża stawy w barkach ale zawsze pamiętaj o prawidłowej technice i mostku podczas wyciskania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 206 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2527
chyba nic sie nie stanie gdy w kazdym dniu dodam jeszcze brzuszki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 649 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5424
dodaj ze 2-3 serie z obciążeniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 206 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2527
czemu akurat z obciazeniem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 649 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5424
bo bez obciązenia to nie ma większego sensu bo możesz je robić setkami dlatego daj obciązenie i wykonuj je powoli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 206 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2527
jeszcze pytanko ja mam drazek taki z wygientymi na koncach (raczkami)? to mam lapac tak szeroko czy weziej chodzi mi o nadchwyt

Zmieniony przez - manius93 w dniu 2012-03-01 21:27:08

Zmieniony przez - manius93 w dniu 2012-03-01 21:27:45
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dynamika/wyskok

Następny temat

Witam , pomoże mi ktoś z planem ?

WHEY premium