SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Promocja na badania

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 298

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1102 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10411
Witam,

Nie wiem czy to odpowiedni dział, ale jeżeli ktoś z głową podchodzi do tematu soku i jest przed/po cyklu, to w laboratoriach Synevo jest -20% na badania (przynajmniej dziś w Szczecinie).

Ceny z dziś:
PROGESTERON, ESTROGEN, FSH, TEST CAŁ - 20zl

TEST WOL - 52zl

PROLAKTYNA, FSH - 19,20zl



Czytaj więcej na https://www.sfd.pl/Temat/DodajNowyTemat?id=14

"The important thing is not to stop questioning."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21777 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
Czy to promka to nie wiem ceny raczej są standard. Promka będzie jak trafisz po 15zł/bad horm lub niżej.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1102 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10411
Nie śledzę cen i nie mam rozeznania.

Powiedziano mi w labie, ze jest -20%, wiec uznałem, ze się tym podzielę na forum.
Jeżeli jest to nieprzydatne info, to temat zawsze można zamknąć/usunąć.

"The important thing is not to stop questioning."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21777 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
Jak do tej pory płaciłeś drożej to -20% robi wrażenie oczywiście. Ale to normalne cenki są, dobre bo są dużo wyższe w róznych miejscach, ale nie okazja jakaś
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 409 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4730
Dobre ceny . Ja wczoraj płaciłem za teścia ogólny 39,90 prolke 32.70. Estradiol 32.70 i progesteron 32.70 . W Chojnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Ceny fajne

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl a infekcja Coviid-19

Następny temat

Zejście po długim cyklu

WHEY premium