SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdzie na badania - Warszawa

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6022

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 261 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12125
Witam,
Może ktoś polecić najtańsze laboratorium gdzie pobiorą mi krew i zbadają poziom hormonów? Wiem że ceny będą podobne, jednak muszę zrobić ich sporo, a w Pruszkowie ceny dochodzą do 40zł za jeden (np. bodaj LH).

No i pytanie jakie jeszcze badania krwi wykonać, bo na pewno zrobię:

prolaktyna, estradiol, testosteron, morfologia, LH, progesteron, lipidogram

Badać SHBG?
Coś jeszcze?

Najtańsze lab jakie znalazłem to to:
http://www.zozmokotow.pl/index.php

Edit: Usunąłem link do cennika, ale łatwo można znaleźć na tej stronie. Większość badań u nich jest po 30zł, ale wiem że można taniej.

Zmieniony przez - Maciejski w dniu 2014-08-08 09:30:52
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Ja robię zawsze w diag.pl, jak wyrobisz ich kartę to masz później jakieś zniżki.

Na ich stronie znajdziesz sobie lab najbliżej Ciebie. W samej Łodzi pktów pobrań jest ponad 10, więc w Wawie pewnie więcej

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
również polecam Diag. Rano oddajesz krew, a po południu w necie masz wyniki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 451 Wiek 84 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12411
W Piasecznie tanio robiłem lecz nazwy kliniki nie pamiętam byś musiał w necie poszukać . Nazwa ulicy to chyba Czajewicza lecz nie jestem pewien . Opłaci ci sie objeździć całą wwa dla kilku zaoszczędzonych plnów ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
bbaart
W Piasecznie tanio robiłem lecz nazwy kliniki nie pamiętam byś musiał w necie poszukać . Nazwa ulicy to chyba Czajewicza lecz nie jestem pewien . Opłaci ci sie objeździć całą wwa dla kilku zaoszczędzonych plnów ?

czasami nie dla kilku plnow bo w ktoryms temacie ktos pisal ze jedno badanie u niego 40,drugie 90 a ktos napisal ze 25 i 40 te ssame badania w tym samym miescie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 261 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12125
Akurat do Piaseczna mam blisko, ale już sobie załatwiłem pakiet w Polmedzie za 60zł miesięcznie i prawie na wszystkie badania poza FT3 i FT4 dostałem skierowanie, więc jakieś 300zł oszczędzone.
Dzięki chłopaki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 261 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12125
Witam, tak wyglądają wyniki na 20 dni po skończonym odbloku. Cykl wyglądał następująco:
1-13 prop 100mg e2d
4-8 tura 60mg ed
9-12 tura 80mg ed

W 8 i 13 tygodniu HCG 2x 2500
4 dni po ostatnim propie i 3 dni po HCG wszedł clom na 4 tygodnie.

Moje pytania są następujące:
1. Czy dobrze myślę że badania wyszły ok i nie ma co się przejmować tymi nieznacznymi przekroczeniami norm?
2. Co z tym cholesterolem, bo chyba to mnie najbardziej martwi - w sensie że nisko.
3. Czy jest sens teraz wrzucić proviron na 2-3 tygodnie w celu poprawy libido (25mg ed)?
















...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 554 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13725
Tak jeszcze informacyjnie, może komuś się przyda. Szukajcie po dzielnicowych przychodniach. Dzisiaj żona robiła badania ciążowe w przychodni na Milenijnej na Białołęce więc przy okazji się odpytałem ile kosztują odpłatnie poszczególne hormony. Każdy hormon płciowy po 15 zł, pytałem o testa całkowitego, prolaktynę i estradiol. Z tego co kojarzę w Diagnostyce sobie życzą sobie ~30 zł za jeden hormon.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 451 Wiek 84 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12411
Jutro zadzwonie i sie zapytam a jaki czas oczekiwania na wyniki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 554 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13725
Żona wcześniej odbierała na drugi dzień. Z tego co kojarzę to oni mają podpisaną umowę z ALAB.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Altek
Tak jeszcze informacyjnie, może komuś się przyda. Szukajcie po dzielnicowych przychodniach. Dzisiaj żona robiła badania ciążowe w przychodni na Milenijnej na Białołęce więc przy okazji się odpytałem ile kosztują odpłatnie poszczególne hormony. Każdy hormon płciowy po 15 zł, pytałem o testa całkowitego, prolaktynę i estradiol. Z tego co kojarzę w Diagnostyce sobie życzą sobie ~30 zł za jeden hormon.

no u mnie np w przychodni badania hormonow po 35zl a w szpitalu po 25zl,proba watrobowa 16zl a tarczyca 11zl bo promocja jakas niby
a tak dla porownania w porywatnej przychodni gdzie wykupilem sobie za 50zl pakiet mocz,krew,cholesterol zapytalem o testosteron...100zl ale ich pogielo!za tyle to ja zrobilem test,prole,estradiol,watrobowe,tarczyce
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[SPAM] Nowy spam zakładam [SPAM]

Następny temat

wyniki badan

WHEY premium