SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak kasy na badania i prawdopodobnie wywalona prolka i estro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1589

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Waga

Wzrost

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema odrazu powiem ze mam jakis problem z zapisaniem na dole ankiety wiec wzuce ja na dole tutaj w tresci tematu.Mam niezly problem jade sobie druga bombke elegancko test + deka zaczolem 1-4 test cypio 500mg + deka 250 mg (e6d) potem od 4 do 7 tygodnia zwiekszylem dawke deki na 500 mg e6d i w 7 tygodniu zwiekszylem jeszcze dawke testa do 750 mg e6d takze leci juz niezle i wlasnie jest 9 tydzien i juz poprostu nie wytrzymuje samopoczucie fatalne caly czas panikuje depresja jakies wyznania milosne do kobiet ogolnie no mecze sie z samym soba wszystko doprowadza mnie do placzu i smutku,wiem doskonale ze jest to za sprawa prolaktyny i estrogenu no ale kurde dalem dupy i jeszcze przez najblizsze 3 tygodnie nie mam mozliwosci zrobienia badan bo poprostu zle troszeczke wszystko obliczylem i zabraklo mi kasy aczkolwiek jest wyjscie bo odlozylem sobie do szuflatki paczke 8 tabletek dostinexu i 30 tabletek symexu i to full orginalna apteka sam recepty dawalem typiarze w aptece i teraz pytanie bo badania jestem w stanie zrobic dopiero za trzy tygodnie no nie ma poprostu opcji bieda u mnie a jakos dziwnie bo wysylaja moja probke krwi gdzies tam do laboratorium i to drozej kosztuje o polowe i moje pytanko jakas podpowiedz ile sobie zazucic tego symexu i dostinexu na poczatek zeby chociez troche zminimalizowac skutki uboczne w psychice ? nie dam rady dotrwac kolejnych 3 tygodni,z góry dzięki za odpowiedz pozdro !






24lat
Waga
84kg
Wzrost
175cm
Obwód ramienia
43cm
Obwód klatki
128cm
Obwód uda
70 cm
Obwód talii
77cm
Staż na siłowni
6 lat
Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)
240 bialka 350 wegli 100 tluszczy
Ile i jakie przebyte cykle sterydowe
2 cykle
Opisz swój plan treningowy
standard.split 4x w tygodniu
Cel cyklu
super masa
Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia
4 miesiace
Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)
6-8%
Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)
mezomorfik
Stan zdrowia
wysmienity
Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94468 Napisanych postów 364404 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669031
6%bf masz ????
skoro w ciemno to daj dostinex tabsa i za tydzień tabsa i za kolejny tydzień tabsa \
exe daj 3-4 dni po tabsie następnie 1/2 tab co 3 dni
i tak poleć do czasu badan , póżniej dawki się skoryguje

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
troche przeginam bardziej 8% a docięcie jest gabaryty sa mysle nad debiutami w 2018 z reszta wzuce jakies zdjecia na forum na dniach :) dzieki za odpowiedz pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
2 hormony to koszt 50-60zl u mnie więc nie wierzę, że żaden koleszka ci 50zeta na badania nie pożyczy. Wiem, że nie którzy wolą wydać kasę na towar niż dietę i profilaktykę.

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94468 Napisanych postów 364404 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669031
przy tych dawkach soku prl i e2 na 99,9% są wybite

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Bierz w ciemno , potem zrobisz badania . Tylko nie przesadź z dawkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja przy takich dawkach mialex estro 4x ponad norme. Objawy podobne. 3 dni po tabsie exe i po 3 dni po pol potem. Jestem po 4 tabsie i czuje sie jakbym sie urodzil 2 tygodnie temu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zaczynajace sie gino

Następny temat

augmentin + symex + HCG + omnadren

WHEY premium