SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak miejsca na iniekcje

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2573

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 63 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 828
Mianowicie jestem w 3 tygodniu cyklu prop - tren A
I porobiły mi się zrosty na udach i praktycznie nie mam już gdzie wbijać soku , część to też pozostałośći po poprzednim cyklu .
Czy jest jakiś sposób na zrosty .? Wbijam igłe z dużym bólem , a jak ją wyciągam to normalnie robi się w pewnym sensie stożek ze skóry tak ciężko ją wyciągnać ;D
Poprosiłem moją dziewczyne do tego aby zrobiła mi shota w dupsko , ale nie może sie przemóc do tego . A sam nie jestem w stanie zrobić sobie strzała w dupe , pewnie jestem ale jakoś tego nie widze ;)

Jakieś pomysły .? Z góry dzięki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9048 Napisanych postów 82714 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699558
Odstaw sterydy będziesz miał spokój .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po 3 tygodniach zrosty? Przecież to po 5ini na udo jak bijesz e2d, a jak ed to co to jest 10 iniekcji. Eh

Masz przeczytaj, ale coś nie tak u Ciebie.

https://www.sfd.pl/SPOSOB_NA_ZROSTY__co_kazdy_koks_wiedziec_powinien-t443603.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 63 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 828
Już sobie poradziłem , zrobiłem w dupsko ;) nie było aż tak źle ;)
W sumie teraz jak się tak zastanawiam , to problem się zaczął kiedy kupiłem nowe igły z innej Apteki , możliwe ze mogą być tępe .

I prosiłbym , aby złośliwości pozostawić dla siebie , bo nie o to tutaj chyba chodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Złośliwości nie złośliwości, ale zrosty po 5ini to....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 613 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26290
Moze to nie zrosty tylko towar troche bolesny i robia sie guzy po strzale? I zanim zdarzy zejsc to juz wbijasz nastepnego i dlatego tak jest? Mi tak sie zdarzalo.

W kazdym razie wbijalem 2 i pol roku w nogi pozniej troche w barki i nie mam zrostow takze po 3 tyg dziwna sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 63 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 828
O własnie , tak jak kaczor bardziej to są takie guzki tylko takie dość obszerne ;D Błedem było to że nie mieszałem soków , tylko każdy waliłem z osobna ;D Teraz już mieszam ;) Bólu jako takiego po strzale nie mam na drugi dzien też nie choć zależy , tylko takie twarde punkty ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 613 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26290
Mam to samo wlasnie teraz wale w barki e2d a guz sie trzyma 4-5 dni i zanim sie wyleczy trzeba znowu bic i tak latwo sie nabawic infekcji bo wtedy towar sie nie wchlania dobrze.


Zmieniony przez - xxkaczorxx w dniu 2016-04-14 00:12:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Jeżeli chodzi o trudności we wbiciu i efekt ciągnącej skóry przy wyciąganiu to ewidentnie wina badziewnych igieł. Przerobiłem to. Nie pamiętam już nazwy ale prawie całe pudełko poszło do kosza.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93931 Napisanych postów 363728 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1666879
Zrosty na drugim cyklu%%%%bez jaj panowie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
To raz , dwa to , nie rozumiem , dlaczego ludzie zaczynają robić iniekcje od barków, podstawa to duże mięśnie, barków się używa jak już są zrosty na pośladkach i udach po wieloletnich cyklach saa.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie do endo?

Następny temat

Zblokowana przysadka

WHEY premium