SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prokuratura...sad... co robic?? :/

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3596

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 977
Siema! Jakies 3 miesiace temu pobil mnie pewien gosciu, mialem zlamany nos i zglosilem to na policje... dzis przyszlo do mnie zawiadomienie z prokuratury rejonowej ze mam sie wstawic do prokuratury! nie wiem czy bedzie to sad czy co:/ mieliscie podobne przypadki co najczesciej robiliscie? Oskarzyliscie goscia aby szedl do wiezienia czy placil wam jakies odszkodowanie? wypowiedzcie sie troche na ten temat bo pierwszy raz sie spotkalem z czyms takim i nie wiem co robic, z gory dzieki, pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Usunięty przez shnosnas za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2038 Wiek 108 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41638
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2277
DeeGenerate- sam jesteś frajer, policja od tego jest żeby gnębić takich cwaniaków, co zaczepiają i leją innych. może jak taki koleś posiedzi parę miesięcy to się zastanowi czy następym razem komuś nos złamać bez powodu.
a pozatym jak komuś auto skradną albo mieszkanie obrobią (np. tobie) to gdzie pójdziesz jak nie na policję, a może sam rozwiązesz sprawę hahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 348
To nie sąd!!!Policja po Twoim zawiadomieniu złożyła zawiadomienie do prokuratury o popełnieniu przestępstwa. Teraz oni(prokuratura)wzywa Ciebie w celu ustalenia co Ci sie stało i jak bardzo ucierpiałeś z tego powodu(to bedzie im potrzebne do tego by sprecyzować wg jakich artykułów bedzie sądzić sprawce). Zawiadomienie o rozprawie sądowej przyjdzie do Ciebie dopiero gdy prokuratura złoży wniosek do sądu(o ile uzna że jest podstawa,a z tego co piszesz to podstawa jest)sąd wyznaczy wtedy termin rozprawy i zawiadomi Cie o tym
Ale na to troszke pewnie poczekasz bo takie sprawy ciągną sie i ciągną...

"dobry nożyk na ulice i żaden mięśniak ani karateka Ci nie podskoczy..."

...
Napisał(a)
Usunięty przez shnosnas za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2038 Wiek 108 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41638
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
Prokuratura Cię wzywa, bo taką mają robotę. Zachodzi konieczność Twojego udziału w postępowaniu przygotowawczym, które prowadzą/nadzorują. Może chodzi o Twoje zeznania, może o okazanie - najlepiej zadzwoń do nich, podaj sygnaturę sprawy i się dowiedz w jakim celu i po co. Nie jest to sąd - sprawa jeszcze nie na tym etapie. Na to, jaki wyrok wyda sąd, nie masz wpływu, naprawienie szkody wyrządzonej pobiciem jest możliwe zarówno na etapie postępowania karnego, jak i ewentualnie później, w odrębnym postępowaniu cywilnym na podstawie wyroku ze sprawy karnej ( o ile do takiego dojdzie ).
DeeGenerate - Normalny, zwykły ludek idzie z taką sprawą na Policję i dobrze robi, bo ona jest od załatwiania tego. Jeśli ktoś wyznaje inną "filozofię życiową" i woli załatwiać samemu - jego sprawa i ewentualne reperkusje prawne również tylko jego. Na pewno zgłaszając na Policję szacunku na ulicy się nie zdobywa, ale nie każdemu przecież o to w życiu chodzi.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 348
Jak dla mnie to dobrze zrobiłeś idąc na Policję.
A z tym szacunkiem to troszke już przesada,na szacunek to sobie trzeba zasłużyć a nie ze dam komus w morde na ulicy i już mnie bedą szanować...(i to tylko uliczne zabijaki)

"dobry nożyk na ulice i żaden mięśniak ani karateka Ci nie podskoczy..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8150
DeeGenerate ale z ciebie zabijaka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1337 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21243
facet 31 lat i takie glupoty ******li
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 734 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25376
Jak to za nic sie nie dostaje?? Gdzie ty zyjesz?? Na ulicy ,nawet na swojej (nieraz o tym slyszalem) tez mozna "za nic" dostac. A co do policji,to w koncu sa od tego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3041 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20223
deegenerate absolutnie nie ma racji! dobrze zrobiłeś! ciągnij to w sądach, aż takie typy zgniją w pierdlu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kliczko vs Rahman

Następny temat

1krok Muay Thai w Kaliszu :)))

WHEY premium