SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Projekt „wyciąć w pień” by Michał kulesza 2021

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6521

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 182 Napisanych postów 479 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 21648
3.11.2020 Pull

Dawno nie miałem tak dobrego treningu.
Siłowo jak narazie bez szaleństw w racki 240x8 także spokojnie ale za to czucie mięśniowe na treningu jak nigdy .
Co najgorsze dziś staje na wadze i k***a nie wiem jak jest 110kg ;/
O co chodzi to już na prawdę nie mam pojęcia . W poniedziałek 107,8 a dziś znowu to . Co prawda w poniedziel mocno dowalone nogi , wczoraj zajechane plecy + lekki stan zapalny od ugryzienia komara XD
Może macie jakieś pomysły ??
Pójdę chyba jeszcze raz zbadać tarczyce ale co idę to ft3 jest w górnych widełkach.

Miał ktoś kiedyś z Was taki problem z wariujacą wagą ?
Uprzedzam pytania . Nie podjadam :)



2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
Nie masz jakiś mocniejszych stanów zapalnych po iniekcjach? Mi jak tyłek mocno spuchnie po iniekcji i jest spory stan zapalny to od razu na wadze +2kg a jak stan zapalny schodzi to i waga maleje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 182 Napisanych postów 479 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 21648
diablo1
Nie masz jakiś mocniejszych stanów zapalnych po iniekcjach? Mi jak tyłek mocno spuchnie po iniekcji i jest spory stan zapalny to od razu na wadze +2kg a jak stan zapalny schodzi to i waga maleje.


No właśnie aktualnie mam . Ale bez tego ta waga dziwnie skacze ;/ już niby wszystko się ustabilizowało a tu znowu powtórka . Plus jest taki ze brzuch wychodzi a za tem fat schodzi
Wrzucę clen , może pomoze lub sproboje heliosa ;)
Próbował ktoś z Was ? Jak odczucia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 829 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 53683
Wydaje mi się że sam odpowiedziales sobie na pytanie, jak masz stan zapalny to bankowo to może mieć wpływ, chyba ostatnio Przemek też miał podobnie i waga do góry. Poza ciężkie domsy po nogach też często waga do góry.
Powalcz z tymi Stanami zapalnymi i poczekaj a nie od razu clen na chyba początku redu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Jak dla mnie wahanie 2kg to tyle co w sumie nic, znaczy się nie tyle co nic a norma przynajmniej u mnie a zwłaszcza po nogach. Więc tutaj bym napewno nie rozkminial tematu. Plus u ciebie stan zapalny więc tak się ciesz ze tylko 2kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 147 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23633
Babs1994
Wydaje mi się że sam odpowiedziales sobie na pytanie, jak masz stan zapalny to bankowo to może mieć wpływ, chyba ostatnio Przemek też miał podobnie i waga do góry. Poza ciężkie domsy po nogach też często waga do góry.
Powalcz z tymi Stanami zapalnymi i poczekaj a nie od razu clen na chyba początku redu


Moim zdaniem wrzucenie clenu od początku redukcji wcale nie jest takim głupim pomysłem tylko taper w góre. Oczywiście razem z ketotifenem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
Zaczynam śledzić , na insta zaglądam od dawna :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
U mnie np wystarczy ze podaż sodu zwieksze z dnia na dzień i od razu waga 1-2kg up. Przy stanie zapalnym czy jakiejś infekcji tak samo waga skacze.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 182 Napisanych postów 479 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 21648
4.11.2020 -Push

Dieta
1.55b 30t 40w
2.50b 60ww
3.50b 120ww
4.60b 140ww
5.40b 60ww

Trening
1. Wyciskanie płaska 120x12x12x11
2.Push press smith 40kg strona (wolna ekscentryczna) x12x12
3.rozpiętki brama 40kg x 12x12 35kgx15
4.wyciskanie hammer góra klatki 60kg strona x12x10( wolna ekscentryczna)
5.Wznosy bokiem linka (wolna koncentrycza ,ekscentryczna) 20kg x12 RP i do upadku
6.prostowanie drążka nachwytem stos x12x12x10
7. Dipy x12x11
8. Łydka wspiecia 3x10

Trening super , jednak czuje się trochę zajechany przez te 3-dni treningowe . Dodatkowo coś mnie chyba zaczyna łapać , byle nie pseudo wirus ;)
Sylwetka robi się nabita jak za dawnych czasów ;)
Clenu nie będę narazie tykać , poczekam 2-3 dni i zobaczę jak waga . Mam nadziej ze to tylko tak jak mówicie stan zapalny.
Jutro rest i rano pogrzeb mojego dobrego znajomego Krzyska Jarockiego, pewnie znacie . Dużo mi chłopak pomogl , bardzo dobry chłop i taki freak jaki po polskiej ziemi jeszcze nigdy nie stąpał . Niech spoczywa w pokoju [*]

2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2599 Napisanych postów 2954 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39521
Gorsetu długo już używasz?

Przygotowania na sezon 2019, zapraszam:
https://www.sfd.pl/Dawid_Cnota__ROAD_TO_2019!-t1181749.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Way to 2021 UK - back to game !

Następny temat

BLOG StrongSFD- Siłownia czyli Treningi - Kuchnia - Dyscyplina

WHEY premium