SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problemy zdrowotne po cyklu Plus problem z odblokiem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3334

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

31

Waga

92

Wzrost

181

Obwód ramienia

46

Obwód uda

62

Obwód talii

92

Staż na siłowni

17lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

3g Białka, 4g Węgla, 1g Tłuszczy Całość około 4Tyś kcal dzienie

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Biorę dość regularnie od 18 roku zycia

Opisz swój plan treningowy

Trenuję intuicyjnie 4X w tygodniu każdą partię z osobna piorytetem są nogi. Trenuje zazwyczaj z dużymi obciążeniami i dużą intensywnością

Cel cyklu

Celem wszystkich cykli była masa bardzo dobrej jakości

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Jak w opisie wyżej

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Teraz niestety około 15 normalnie około10

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Dość łatwo tracę wage

Stan zdrowia

Jak do tej pory wszystko było bardzo dobrze nie licząc bólu pleców

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Z łysieniem nie mam problemów co do owłosienia trochę tego mam

PPM (podstawowa przemiana materii)

Mezomorf

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Klatka 190, Martwy 160, Przysiady 180
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1172
witam panowie proszę o pomoc bo mam wielki problem mianowicie chodzi o to że byłem na cyklu około 7 miesięcy przez ten czas szły różne rzeczy w różnych dawkach efekty były super wygląd siła samopoczucie świetnie potem postanowiłem zrobić przerwe wszystko staperowałem propem i sfiniszowałem HCG i Clomidem brałem go pierwszy tydzien po 3 tab nastepne 2 po 2tab i ostatni po jednej. Od odbloku mineły 3 miesiące postanowiłem zrobic wszystkie wyniki okazało sie że wszystko jest ok prucz BASO 0,01 norma to 0,02 do 0,10, PLT 144,0 norma 150,0 do 450,0 Kreatynina 1,24 norma 0,70 do 1,20 , odczyn wątrobowy 63 norma do 41 , AST 49 norma do 40 i nasz kochany testosteron 1,950 norma 2,490 do 8,360. Czy to grożne i jak to wszystko naprawić dodam tylko że zchudłem przez miesiąc około 10kg zalało mnie tłuszczem a jem i trenuje jak zawsze na 100% samopoczucie żenada a lekarze bo byłem u dwóch rozkładają ręce twierdząc że trzeba było się zastanowić zanim wezmę koxy. Proszę o poważne podejście do tematu bo naprawdę się obawiam i zależy mi by szybko wrucić do formy gdyż kulturystyka to moje życie i nie wyobrażam sobie by mogło by być dalej tak jak teraz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 650 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21508
testosteron jest ponizej normy czego przyczyną może być hipogonadyzm hipogonadotropowy wtórny posterydowy lub uszkodzienie jąder, ale stawiałbym na to pierwsze a to pierwsze leczy się tak jak napisałem, tyle w temacie

Zmieniony przez - Wlodiii w dniu 2014-11-01 13:03:51

Zmieniony przez - Wlodiii w dniu 2014-11-01 13:04:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94466 Napisanych postów 364404 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669031
kortyzol i,panel ,tarczycowy jeszcze zrób

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1172
Kortyzol i tarczyce tez robiłem tylko nie wiem które to jest jeśli możesz podać mi skróty na wyniku to podam jak wyszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 650 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21508
zj**ałeś odblok, zrób LH jeszcze, masz bloka, przy okazji estradiol i prolaktyne, po bombach ponad pół rocznych odblokiem w żadnym przypadku nie powinien być schemacik z internetu

Zmieniony przez - Wlodiii w dniu 2014-11-01 11:43:04

Zmieniony przez - Wlodiii w dniu 2014-11-01 11:44:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1172
Na koniec z propem sło HCG 2x 2500ju po wygaśnięciu Hcg i propa poszed clomic 1tydz 3tab nastepne 2 po 2tab i ostatni po jednej więc co zje....m?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 650 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21508
wzystko, taki odblok to po 8 tyg propa jak dla mnie za słaby, zrób to LH, estradiol i prolaktyne to rozpisze Ci porządne PCT

Zmieniony przez - Wlodiii w dniu 2014-11-01 11:48:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1172
To pięknie więc co teraz jak to naprawić bo serio jest masakra zaraz zniknę wyglądam gorzej niż przed cyklem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699693
Ile i jakie przebyte cykle sterydowe: Biorę dość regularnie od 18 roku zycia


tu masz odpowiedź
nie licz na cudowne przywrócenie gospodarki hormonalnej w 3 miesiące
teraz pozostaje Ci -albo się męczyć(a to może potrwać długo) ,albo ratować się testosteronem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1172
Coooo!!! czyli nic się już z tym nie da zrobić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 650 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21508
najpierw zrób te badania co C?i wyżej napisałem!!! wszystko da się naprawić ale długa droga przed tobą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 650 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21508
jak będziesz czekał aż samo się naprawi to uwież że się nie doczekasz za prędko tu trzeba uderzyć jak najszybciej z terapią, ale najpierw wrzuć mi te badania

Zmieniony przez - Wlodiii w dniu 2014-11-01 11:52:36
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Miał być odblok, będzie most :)

Następny temat

Drugi cykl do oceny

WHEY premium