SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problemy z odblokiem po cyklu nandrolon-enanthate

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 526

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

30

Waga

66

Wzrost

166

Obwód ramienia

35

Obwód klatki

107

Obwód uda

56

Obwód talii

Staż na siłowni

1 rok

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Nie liczę jakoś specjalnie makro, ale niedoboru nie ma

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

1 cykl 10 ml/250mg enanthatu 8 lat temu, teraz drugi deka/enan po 10 ml/250mg

Opisz swój plan treningowy

PPL 6 razy w tygodniu

Cel cyklu

siła i masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

8 lat temu

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

nie wiem

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

szczupła, atletyczna

Stan zdrowia

dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

zakola są, ale nic nadwzyczajnego

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

klatka 102, martwy 130, przysiad 116
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 88
Witam Panowie, jestem obecnie krótko po cyklu i mam problemy odblokowaniem. Na początek opiszę cykl, potem wyjaśnię problem.

Najpierw kupiłem sobie 10ml enanthatu, nigdy wcześniej nie widziałem, ani nie słyszałem o takiej firmie, ale załadowałem. Nie czułem się po tym najlepiej, a siła czy masa też nie bardzo były na +. Po 5 strzałach zobaczyłem, że z tyłu jest drobny napis "nie do użytku przez ludzi"... Wyj**ałem to od razu do śmieci.
Dwa tygodnie później miałem już nowy towar. Deka i enan po 10 ml/250mg nie pamiętam dokładnie, ale jakaś tam "pharma" i oba kilka miesięcy po terminie. Wyczytałem, że kilka miesięcy to nic i można śmiało ładować, no i załadowałem. Raz w tygodniu po 250mg, mieszałem deke z teściem w jednej strzykawce i kłułem oba razem jeśli to ma jakieś znaczenie. Po 3 dniach od ostatniego strzału poszło HCG 5000 iu w dawkach 1000 iu co drugi dzień. Po HCG Clomid 7 dni po 100mg, jutro schodzę do 50 mg przez 10 dni.

I teraz jest problem. Faja działa jak należy. Sąsiadka wpada codziennie się pobawić, czasami jeszcze później tego samego dnia ja do niej wpadnę, a czasem sobie jeszcze do chaty przyprowadzam jakąś pannę wyrwaną na mieście, więc z fają nic się nie zmieniło wszystko działa jak działało i chęci do zabawy też nie zmalały... Ale to co się dzieje z jajami mnie przeraża. Po 6 strzale zauważyłem, że są dwa razy mniejsze niż były, a kiedy "zrzucam ładunek" to pocieknie ledwo 6-7 kropli i to wszystko.
Badań przed cyklem nie robiłem, teraz mam jeszcze 10 dni Clomidu, więc nie ma sensu żebym robił je teraz.

Czy to jest normalne po takim cyklu i tylko panikuję, czy coś sobie popsułem? Jeśli coś popsułem to jak mam to naprawić?


Zmieniony przez - buler43221 w dniu 2023-09-27 18:04:36
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 88
No tak mi powiedzieli, że będą w przyszłym tygodniu. No chyba, że jutro dostanę maila jeśli to rzeczywiście tak krótko trwa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
To po jakiego kupujesz środki z takich gownianych firm ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94648 Napisanych postów 364644 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669676
Po co to saa bez diety ? Masz chyba niedowagę? Napisz co wczoraj zjadłeś?libido może być bo leci clomid
Wszystko jak na ta chwile sknocieles
Wrzuc wyniki badań sprzed cyklu i aktual e badania sprzed pct

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94648 Napisanych postów 364644 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669676
A teraz doczytałem że nie robiłeś badań które są najważniejsze kolej e mega wqz e przed pct bo trzeba unormowac estro I prolaktyne przed pct te badania zrobiłeś i wyrównałeś te wartości

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 88
Badań nie robiłem jeszcze żadnych. Dieta jest, suplementacja też tylko dieta bardziej na oko, bez skrupulatnego liczenia. Przy moim wzroście ta waga to już prawie nadwaga. Nigdy nie siedziałem w temacie dopingu. Coś tam dawno temu załadowałem i tyle. Skąd mam wiedzieć jaka firma jest dobra, a jaka nie jak dzisiaj jest 3000 specyfików z 3000 różnych, a jedyne o jakich słyszałem to Jelfa i Malay Tiger? Przed Clomidem libido też było, ale jak teraz o tym wspomniałeś to może rzeczywiście trochę niższe.
Tyle, że zj**ałem już się sam domyśliłem, więc nie musimy kopać leżącego. Mogłem się doedukować, ale tego nie zrobiłem... moja wina.
Pytanie tylko jak bardzo zj**ałem i jak bardzo sobie zaszkodziłem tym? I co mogę teraz zrobić żeby to naprawić i wrócić do stanu przed cyklem? O ile się w ogóle jeszcze da to cofnąć. Oczywiście muszę zrobić badania. Po jakim czasie od połknięcia ostatniego Clomidu powinienem je zrobić?


Zmieniony przez - buler43221 w dniu 2023-09-27 20:30:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94648 Napisanych postów 364644 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669676
Teraz bym zrobił badania
Testosteron
Prolaktyna
Estradiol
Lh
Fsh
Morfologia

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 88
No dobra, ale teraz jeszcze Clomid przez 10 dni będę brał po 50mg. Ile po zjedzeniu ostatniej tabletki mam zrobić te badania tak żeby one dały realne wyniki. Tydzień? Dwa tygodnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 88
W ogóle taki stan po cyklu to coś normalnego czy naprawdę jest u mnie ch**nia? Odblok po jakim czasie powinien to naprawić? Czytałem, że kilka miesięcy i to by nawet bez odbloku wróciło do normy, ale czytałem też, że to już nieodwracalne. Każdy pisze coś innego i nie wiadomo kto ma rację, a kto bzdury wypisuje.
Badać testosteron wolny czy całkowity?


Zmieniony przez - buler43221 w dniu 2023-09-27 20:50:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94648 Napisanych postów 364644 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669676
Testosteron całkowity
Teraz masz zrobić te badania a nie za miesiąc

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 88
Mogę je zrobić nawet jutro tylko czy to, że Clomid biorę teraz nie przeszkadza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94648 Napisanych postów 364644 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669676
Zrobisz jak uważasz złapałeś się za coś o czym nie masz pojęcia "nie do użytku przez ludzi" sporo firm tak pisalo/pisze aby nie mieć w teorii problemow prawnych .brak badań przed cyklem nie wiesz do cz3go dążyć po cyklu
Tutaj nawet różnice w stosunku do siebie estro i prolaktyny mogą skutkować np impotencja
Brak badań przed pct jak e2 I PRL są wybite na 90% poskutkuje tym że pct nie zadziała
Itd itd ja ci napisałem co jak i kiedy masz zrobić, jak i co zrobisz twoja sprawa

Nie przekalamane wyniki pp sermach (clomid) będą 4-5 tyg po odstawieniu clomidu ale stawiam tak w 95% że już wcześniej poznasz że jest lipa chociaż by po impotencji i spadkach z masy mięśniowej? siłowych itd

Lec 5% szans jest ze jednak będzie ok


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2023-09-28 04:00:13

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Walenie saa po łapach zamiast syntholu seo - jak to jest ?

Następny temat

Nassa lab

WHEY premium