SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z wagą

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2955

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 175
Witajcie!

Mam problem z wagą. Mianowicie ćwiczę od 6 miesięcy. Mam konkretny plan treningowy oraz dietę. Mimo to waga stoi albo skacze do góry (lato, to może woda w organizmie)

Pn,Śr,Pt - siłownia (dużo serii małymi ciężarami)
Wt,Czw,Sob - bieganie (po 1,5h ~15km na tętnie 70%Tmax)
Nd - basen dla relaksu i regeneracja

I tak przez pół roku.

Jednak niepokojącym zdaje się moja waga. Po spadku z 76kg na 70kg stanęła i ni w ząb nie chce spaść poniżej tych 69kg - a moim celem jest rzeźba i redukcja tkanki tłuszczowej. Zdaję sobie sprawę, że mięśnie są cięższe, no ale kurde tego tłuszczu chce się pozbyć.

Co do diety to używam produktów ekologicznych, własnej uprawy.
Zapotrzebowanie w diecie mam nawet zaniżone (jej składowe znajdziecie w moim dzienniku od 10.08 do 18.08) aby redukować.

Proszę doradzcie coś proszę.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12097 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234920
na pewnym poziomie poczatkujacego rekomp jest dosc czestym zjawiskiem. mozliwe ze masa miesniowa delikatnie sie powiekszyla

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 175
A mam jeszcze takie pytanie. Czy w laboratoryjnych warunkach, w totalnie granicznej sytuacji czy możliwe jest aby biegając 40 km tygodniowo i jedząc 2000 kcal dziennie gromadzić tkankę tłuszczową?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 470 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9366
Sam sobie na to odpowiedz oblicz zapotrzebowanie i sie dowiesz.. A ile masz wzrostu?

Zapraszam REAKTYWOWAŁEM DZIENNIK-->
http://www.sfd.pl/[DT]_Forcer_Masa_masa_masa_-t1005515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 175
165 cm, 70kg , 28 lat. No tak, tylko realnie rzecz biorąc ja nie wiem na co ta waga oddziałuje, czy tłuszcz czy mięśnie. Niby widać jak wychodzą (tkankę tłuszczową też mierzyc sie staram). Ale dziwi mnie najbardziej, żę ona nie spada w ogóle a wręcz rośnie. Przy i tak kilku nastu procentowym poziomie tk. tłuczowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Daj rozpiske przykładowego dnia z twojej diety. Jeżeli waga nie chce dalej spadać to odpuść na tydzień do dwóch redukcję, jedz równo z zapotrzebowaniem i po dwóch tygodniach znów zacznij redukować, może zadziała ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 470 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9366
Masz lekką nadwagę. Żeby waga spadała musisz jeść 300-500 kcal mniej niż potrzebuje twój organizm.

Zapraszam REAKTYWOWAŁEM DZIENNIK-->
http://www.sfd.pl/[DT]_Forcer_Masa_masa_masa_-t1005515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 175
Jem poniżej mojego zapotrzebowania. Z 2200 kcal spożywam 1800-2000








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 470 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9366
Boczek wędzony na redukcji kiełbasa krakowska i sie dziwisz ,że brak efektów heh ! Zmniejsz kcal bo 200-400 to malo 300-500 zrob.

Zmieniony przez - Forcer w dniu 2013-08-18 14:23:46

Zapraszam REAKTYWOWAŁEM DZIENNIK-->
http://www.sfd.pl/[DT]_Forcer_Masa_masa_masa_-t1005515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 175
Dziwie się tak. Widzisz ile tego jest? Grochówke gotowałem i to była jedna potrawa taka przez 6 miesięcy. Kurczak indyk, soja, jajka z ekologicznych upraw, amarantus, ciecierzyca, hummus, pomidory, to są mojego główne produkty. Z wędlin tylko mieso z kurczaka lub tatar z szynki lub łososia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 166
Zamiast tej kiełbasy i boczku zjedz sobie rybkę np. filet z pangi .
100g zawiera około 26 g bialka 4g tłuszczu i 150 kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 175
Aleście się uczepili;) nie wierze, że na przestrzeni 6 miesięcy 10 gram boczku spowodował, żę mi waga stoi na redukcji?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Na początek dla 16-latka

Następny temat

masowka

WHEY premium