SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z rękami

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 783

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 304
Siema od września miałem ograniczona siłkę ze względu na to że poprawiam maturę, od stycznia zacząłem 1 raz od września ćwiczyć bicepsy, i chyba za mocno jak na 1 raz dowaliłem choć starałem się spokojnie ale pod ko0niec tak wyszło , w piątek to było i dzisiaj bolą mnie w okolicach stawów łokciowych mięsnie, tzn mogę tylko tak na 80% wyprostować rękę , tak jakby mi się skurczył biceps, czy to normalne przećwiczenie? przed chwilą się wykapałem a ciepła woda trochę rozluźnia tkanki i tak trochę mi ulżyło
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3003 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17289
wróżbita maciej pomoże chyba że wrzucisz plan z ankietą.... :D

Be the best version of You!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 304
a po co tu aż ankieta może to zwykłe zakwasy , może ktos miał podobna sytuacje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 347 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45565
nadwyrężyłeś ściegna za 2-3 dni przejdzie pewnie za bardzo rzucałeś sztangą.

Pomogłem? Daj soga, zmotywuje mnie to do dalszej pomocy w temacie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 304
chyba coś w tym jest bo ostania seria była podobna do rzucania workiem ziemniakami choć staram się tak nigdy nie robić a siała od września spadła dość duzo na bicu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 347 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45565
Nie rzucaj ciężarem skup się na technice kosztem kolejnego żelaza. Co do ścięgien jak bardzo cię bolą to posmaruj ketopromem lub czymś podobnym :)

Pomogłem? Daj soga, zmotywuje mnie to do dalszej pomocy w temacie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 304
Witam , jakieś 4 dni po napisaniu tematu mi przeszło, ale ból był nie do wytrzymania, musiałem mieć ciągle ręce tak do polowy zgięte i nie mogłem ani wyprostować ani bardziej zgiąć, czyłem jakby mi się bić skurczył i wszytskie ściegna ale przeszło i wznowiłem treningi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3003 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17289
cieszymy sie z tobą :)

Be the best version of You!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Od czego zacząć ?

Następny temat

Jak trenować /odżywiać się

WHEY premium