SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z przytyciem

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1381

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 167
Witam.
Mam 17 lat, 184 cm wzrostu i niestety 64 kg wagi. Bardzo mi zależy aby to zmienić, macie jakieś konkretne sposoby na przytycie? Jest to o tyle trudne, że od 3 lat trenuje bieg przez płotki i co zjem to to i tak spalam. Trenuje 5 razy w tygodniu. Mój zwykły dzień wygląda tak : 7.30 śniadanie 2 skibki z nutella, w szkole 4 z szynką. Ok. 14.30 obiad (najczesciej spaghetti, kotlety, mielone). Od 15.30 do 18 trening, po tym do końca dnia tak z 8-10 skibek zjem + przekaski.
Jeśli chodzi o odzywki to niechętnie jestem nastawiony do wydawania na nie pieniędzy, bo jak dla mnie by one się utrzymaly trzeba je raz po raz kupować znowu.
Pozdrawiam ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
jedz najwiecej białka !!! Kup Gainera a w oktesie przygotowawczym i startowym Kreatyne

moderator sprinterek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
uloz sobie dobra diete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 167
A byłby w stanie ktoś ułożyć mi takowa dietę? :D jedynie jak już to proszę uwzglednic, że nie lubie jajek i ryzu. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
na stronie jest http://potreningu.pl/diety/ 

moderator sprinterek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
Ryż ma MOC !!! :D

moderator sprinterek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
Dieta dla sportowca powinna być dostosowana do płci, wieku oraz rodzaju uprawianej dyscypliny sportowej. Ważna jest również informacja o jego charakterze, czy jest to sport wytrzymałościowy, siłowy, sprinterski czy inny. Na konstruowanie jadłospisu dla sportowca wpływa także to, czy znajduje się on we wstępnej fazie treningu i czy regularnie uprawia sport. Najważniejsze składniki pokarmowe, jakie sportowiec powinien dostarczać swojemu organizmowi, to: białko i węglowodany. Wiele osób uprawiających regularnie sport przyjmuje specjalne suplementy diety. Dostarczają one niezbędne składniki odżywcze, przez co wpływają na przyrost masy mięśniowej. Jak powinna wyglądać dieta dla sportowców?

na stronie http://portal.abczdrowie.pl/dieta-dla-sportowcow 

moderator sprinterek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 460 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10353
Nie przejmuj się tą wagą, z czasem sama będzie wzrastała, a Ty będziesz się przejmował, aby ja zrzucić. :) Rób swoje, trenuj a z czasem nabierzesz masy mięśniowej :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bol ramienia

Następny temat

Sitakowka palce

WHEY premium