SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z podciaganiem

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1185

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 411 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11554
Witam trenuje programem treningowym antosa push pull legs, mój problem polega na tym że nie dam rady podciągać się szeroko wiem że w planie Antosa jest neutralny, ale chciałem pracować na szerokim zeby bardziej zaatakować plecy. i mam dylemat czy mam robić same negatywne fazy w szerokim? przyznam ze juz tak robilem i od dwóch tygodni niemam progresu silowego jesli chodzi tylko o te cwiczenie w innych progres jest. Czy mam robic neutralnym i przyznam ze tutaj wiecej moge zrobic bez pomocy krzeselka, czy robiac neutralnym pomoże mi to w przyszłości wykonywać prawidłowo podciąganie szeroko?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3673
Nie raz na silowni sa tez maszyny do podciagania sie, wtedy fajnie sie cwiczy :)ale wlasnie zamiast maszyny, mozna uzyc kolegi, lub nogami lekko do gory (staraj sie uzywac plecow)




Zmieniony przez - rafalirl w dniu 2013-03-10 19:46:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 411 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11554
Up
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 411 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11554
Help
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 462
Powiem na moim przykładzie. Z podciąganiem jest jak z pompkami (pewnie je kiedyś robiłeś). Czym częściej je trenujesz tym lepsze masz efekty. Też na początku nie mogłem się podciągać. Trenowałem jakiś czas ruch negatywny i zadziałało. Rób go aż poczujesz siłę w plecach i po jakimś czasie sprawdź się na drążku już normalnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 411 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11554
Zastosuje sie do Twojej rady bardzo Ci dziekuje!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=3568

Punkt 9 .

Ode mnie , podkładasz sobie ławeczkę pod nogi i delikatnie pomagasz , lub kolega ci trzyma nogi i pomaga , dodajesz z czasem ciężaru aż do momentu że samemu jesteś wstanie się podciągać w seriach .

drążek = złote ćwiczenie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tomasz1405
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=3568

Punkt 9 .

Ode mnie , podkładasz sobie ławeczkę pod nogi i delikatnie pomagasz , lub kolega ci trzyma nogi i pomaga , dodajesz z czasem ciężaru aż do momentu że samemu jesteś wstanie się podciągać w seriach .

drążek = złote ćwiczenie .


Punkt 10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Przepraszam za pomyłkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 462
Oczywiście pamiętaj o tym żeby się nie poddawać ! Podciąganie to chyba jedno z najtrudniejszych ćwiczeń na siłowni (wg mnie) - dużo osób go poprostu nie robi, dlaczego ? Powtórka - bo jest trudne ! Na początku nie będzie lekko ale z czasem będziesz miał efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja uwielbiam trening na drążku, a jaki szpan na siłowni gdy robisz ćwiczenia które przeczą prawom grawitacji :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 411 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11554
TAK! niepoddam sie dziekuje za motywacje! Zastosuje te negatywne ruchy z czasem sprobuje zrobic juz samemu zobaczymy co z tego wyjdzie nie spieszac sie powoli do celu! Sogi:)!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening 13 lat :)

Następny temat

100pompek,a6w,cm3

WHEY premium