SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z plecami

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2380

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 79 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1819
Witam. Dzis w szkole mialem bilans. Pielegniarka wpisala mi w karte "asymterie barkow i łopatek". Dokladnie nie zrozumialem, ale mowila cos jeszzce o tym, ze z prawej stronie mam wiecej masy miesniowej niz na lewej i cos tam. Kazala mi cwiczyc na drazku (ktory posiadam). Zapytalem ja o moje zabawy ze sztanga. Powiedziala, ze nie moge podnosic sztangi z ziemi, co mnei troche zmartwilo. Co mam teraz zrobic? Do tej pory na pelcy stosowalem - Drazek, MC, wioslowania. Cwicze okolo 4 mc-y . Pozdrawiam !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 417 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10152
Ja idę jeszcze w tytm roku do ortopedy,żeby mnie obejrzał czy wszystko ok bo to ostatni czas żeby coś zrobić i wyrównac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
musisz sie zapisac na korekcje, specjalista poprowadzi Cie i pomoze, nakieruje w wyborze ćwiczen.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 79 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1819
Ale to chyba nie jest az tak powazne zebym musial isc do specjalisty ...
A gdybym przybral na to masy ? Mozliwe zeby to sie mniej wiecej wyrownalo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
to jest na tyle poważne. masz mozliwosc pojscia na gimnastyke korekcyjną? co lekarz zalecił?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 79 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1819
Zalecil mi zebym zaczal nosic plecak na obydwoch ramionach.
Powiedzial ze nie moge podnosic sztangi za to mam wykonywac zwisy , bujanie na drazku ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2336 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16916
Nie bagatelizuj sprawy bo potem możesz mieć niezłe problemy z kręgosłupem... a im człowiek młodszy tym lepiej wszystko naprawić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1774 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 50468
Sorry ze podczepiam sie do tematu ale chyba lepiej tak niz zakładac nowy

U mnie pielęgniarka wykazała lewy bark niżej od prawego
Prawdopodobnie od plecaka
mam 16 lat
Coś robić z tym? czy wystarczy pilnowac sie z plecakiem

http://www.sfd.pl/Raptacz1/Dziennik_Treningowy/TS/SIŁA!/125str-t437206-s6699.html#eot
"Sraj się na ryj" Czarek M.
"Tam sięgaj, gdzie wzrok nie sięga"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
stosowac sie skrupulatnie do wszystkich wskazowek lekarza/terapeuty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
taaa lekarze... hehe w warszawie bylem u 'specjalisty' pare lat temu, powiedzial mi ze mam taką wade kregoslupa ze tylko operacja mnie ratuje, zaczalem cwiczyc na silce/plywac/biegac/sw i teraz mam praktycznie idealnie proste plecy i bez zadnej operacji, wiec nie zawsze warto ufac 'specjalistom'

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31200
też miałem przez lekarzy więcej problemów niz pożytku :D specialiści ****a od 7 boleści

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 79 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1819
Tak. Mysle ze pocwicze nabiore masy i nie bedzie widac zadnej roznicy ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moja piwniczna siłka

Następny temat

Duże plakaty

WHEY premium