SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z odstajacym brzuchem

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1284

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 565
Witam, mam pyatnie dotyczace mojego brzucha. Odkad sobie przypominam moj brzuch zawsze odstawal od klatki. Czasem bardziej, czasem mniej. Ale zaczynajac cwiczyc nie myslalem zeby go zgubic tylko zaczalem robic mase. Teraz gdy jestem na masie waze 69kg (wczesniej wazylem 60,61) on naprawde odstaje niemilosiernie. Musze dalej pakowac bo tego miesnia to ja gowno mam tak naprawde (w bicu 34cm). No ale nie wciagajac brzucha to ja sie nigdzie nie pokarze bo to naprawde tragicznie wyglada. A pozniej jak bede redukowal to tez sie boje zebym miesnia nie stracil bo taki brzuch gubic to ciezko bedzie...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Przejdź sie do lekarza i zobacz czy nie masz wady postawy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 565
Jakas moge miec bo pamietam jak bylem maly i chodzilem do szkoly to byly jakies zajecia dla dzieciakow z wada postawy na ktore chodzilem. Wiesz... tak by mi to nie przeszkadzalo jesli bede mial widoczne miesnie ale teraz slabo to wyglada ale masowac musze nadal wiec nie wiem.

Edit.
Tak sie jeszcze zastanowilem i nawet jesli mam wade postawy to raczej tu chodzi o otluszczenie mojego brzucha. Mam stare zdjecia i tam widac ze mam normalny brzuch ale od paru ladnych lat jest po prostu otluszczony. Zastanawiam sie czy da sie to otluszczenie jakos zniwelowac przy masowaniu czy sie tym nie przejmowac i isc dalej (tyle ze przy redukcji byc moze strace wtedy wiecej miesnia).

Zmieniony przez - katapulta w dniu 2012-01-23 15:25:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Przejdź się do lekarza, na wszelki wypadek. Pilnuj diety na masie a potem zrób redukcję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 565
No dobra, w takim razie nic nie zmieniam a do lekarza sprobuje sie wybrac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 565
Myslalem ze moze dodam zdjecia i pomozecie mi co mam robic, co? Bo dzis spojrzalem w lustro to nie wiedzialem co ze soba zrobic, tragedia po prostu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 565
Wiem juz w czym lezal problem, za duzo wegli a za malo bialka w mojej diecie dlatego mnie zalalo. Wiec chcial bym teraz ograniczyc wegle w diecie tzn. na sniadanie owsianka (i dwa jaja). Przed treningiem owsianka i dwa jaja (jedno cale, jedno bialko) a zaraz po treningu odzywka i po jakims czasie ryz z kurczakiem a tak to jesc rzeczy ktore maja duzo bialka np. ryby, twarog itd. Wiem ze to do dzialu odzywianie ale nie chcialem juz tam zasmiecac. Co sadzicie?

Zmieniony przez - katapulta w dniu 2012-01-24 22:26:33
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Układanie planu

Następny temat

Trening aerobowy cardio

WHEY premium