SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z odblokiem po roku ENAN, BOLD, NPP

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 939

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 697
Witam, jestem po niecały rok bomby która wyglądała następująco:
enen 250 e5d od grudnia do marca
w marcu doszedł bold 250 e5d (i od wtedy enan i bold poniedziałek, czwartek) i w lipcu dodatkowo NPP do tego.

pod koniec września zszedłem z bolda i npp, został enan e5d do 14.10.20r. Później 15tysUI pierwszy tydzień 5000Ui rozbite na 2500UI, później do końca 1000UI e2d. Jestem po badaniach i trochę mnie zszokowało.
Co robić ? Dalej ciągnąć HCG (jak tak to ile i jakie dawki) czy wrzucić clomid ?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 71 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4813
dawidol3001
Wyspiarz_S
W moim przypadku produkcja testosteronu reaguje z opóźnieniem na wzrost LH. Przy poprzednim odbloku miałem już LH wysoko a test leżał, dwa tygodnie później było już git. Myślę, że w Twoim przypadku też tak będzie.
A jak się czułeś na HCG? Bo z tego co piszesz można wywnioskować, że ono nie działało.


Myślę że działało, więcej energi, libido wracało, no i czymś jednak ruszyłem to LH i FSH


No właśnie to nie tak, HCG powinno Ci wybić testa nawet ponad widełki. A w dużych dawkach blokuje przysadkę i w efekcie spada poziom LH i FSH.
Reasumując to nie z powodu HCG hormony przysadki wróciły do normy. To organizm sam przywraca homeostaze.
HCG podajemy aby pobudzić jądra do pracy , a potem Clomid aby LH możliwie szybko osiągnęło właściwy poziom i zastąpiło podawane wcześniej HCG w pobudzaniu jąder do pracy.
W twoim przypadku LH już jest na odpowiednim poziomie i myślę, że w ślad za tym wkrótce testosteron się podniesie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
wrzuć ankiete działu na start
hcg dalej az test zaskoczy i estro odbije , pewnie bold je wyzerował
jakie masz hcg?????


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2020-11-18 09:45:56

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 697
Eurigil 5000 z euro-pharmacies
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 697
Wiek
25
Waga
77
Wzrost
183
Obwód ramienia
-
Obwód klatki
-
Obwód uda
-
Obwód talii
-
Staż na siłowni
1,5 roku
Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)
redukcja 2500kcal
Ile i jakie przebyte cykle sterydowe
j.w
Opisz swój plan treningowy
Split
3-4 razy w tygodniu
Cel cyklu
Wzrost objętości
Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia
-j.w
Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)
myślę że coś koło 20%
Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)
Endomorfik
Stan zdrowia
zdrowy jak ryba
Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia
Nie łysieje ale również nie jestem obficie owłosiony
PPM (podstawowa przemiana materii)
-
Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 697
lodzianin1
wrzuć ankiete działu na start
hcg dalej az test zaskoczy i estro odbije , pewnie bold je wyzerował
jakie masz hcg?????



Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2020-11-18 09:45:56


a tego hcg ile i po ile ? i później po jakim czasie badania ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3787 Napisanych postów 18463 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205634
HCG jeszcze 15 000 iu rozbite na 2500 iu co 3 dni.
Ale poszukaj najlepiej pregnylu. Potem badania test i estro


Zmieniony przez - Aleks w dniu 2020-11-18 10:30:38

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 697
To tak jak ustalaliśmy wcześniej jestem po kolejnych 15000UI HCG, niestety pregnylu nie jeszcze nie miałem, zrobiłem badania jakieś 10 dni po ostatnim strzale i takie oto wyniki...

Jak widać LH i TSH trochę odbiło, minimalnie testosteron ale co się dzieje z tym estradiolem ?!

21 będę miał 15tys UI pregnylu, rozumiem że lecieć dalej i czekać aż odbije.

Jeszcze jedno pytanie, czy jak już odbije mi ten tesc i estro to podawać clomid mimo że to LH i TSH calkiem dobrze wygladają ? Jak tak to w którym momencie wrzucić clom, gdy po prostu będę w widełkach czy muszą to być górne widełki ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 504 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7625
Mi sie wydaje, ze po prostu Twoje HCG to smietnik, a nie HCG. LH i FSH rosnie bo organizm sam powoli sie odblokowuje. Z drugiej strony badanie test po 10 dniach od HCG to dosyc dlugo. lepiej byloby to zrobic w przeciagu 3-5 dni od ostatniej iniekcji HCG.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 504 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7625
Estradiolu nie bedzie, bo jest malo testa, test wzrosnie, zacznie konwertowac do estro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 697
To co robic? Dalej hcg ale w jakis mniejszych dawkach żeby ruszyc estro? Teraz bede mial pregnyl z legit źródła?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 504 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7625
Swoja droga nie brales zadnego clomidu/tamoxifenu przez ten czas bo LH/FSH dosyc szybko poszlo do gory. Te parametry wcale nie wygladaja tragicznie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl

Następny temat

Clomadex po Ostarynie ?

WHEY premium