SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Po roku cwiczen..Problem z dieta(liczenie kalorii i udzialy bialka, wegli i tluszczow

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1691

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 140
Cwicze na silowni od roku. Udalo mi sie osiagnac przez ten czas 12kg masy, biorac pod uwage wzrost (188cm) i wage poczatkowa (71kg) jestem dosc zadowolony z tego wyniku. N apoczatku do diety nie przywiazywalem wiekszego znaczenia, pop rostujadlem duzo. Ostatnio jednak przez okolo 2 miesiace mam problemy z dalsza budowa masy i powiekszaniem rozmiarow, mimo uzywania odzywki masowej i ostatnio kreatyny. Czytalem kilka tematow na temat diet, i sa dosc dobrze rozpisane np. 3-5g bialka/kg weglowodany 10g/kg 2g tluszczu/kg.
MOJE PYTANIA:
1.Skad wziac jakies tabele gdzie beda wartosci ile tych skladnikow ma kazdy pokarm??
2. Czy warto zasiegnac malej dawki metanu np60tab? Jesli tak to jakie oslony, i co z tym odblokiem, bo wiele jest zdan czy jest potrzebny, czy nie....
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
wegle 10g/kg


duzo



co do tabeli to zajrzyj do odzywiania.

po metke jeszcze nie siegaj, sprobuj kilku stakow kreatynowych i bedziesz zadowolony

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 140
zatem jaka dieta by byla najlepsza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 249 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2155
w6 b4 t2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 140
aha. poza tym jak sadzicie jak bardzo duzy wplyw ma pierwszy posilek, zwykle mam tak ze bardzo trudno jest mi rano po przebudzeniu jakis posilek, wiec zwykle spozywam go po dotarciu do pracy czyli okolo 10-11, czy to jest duzy blad? poza tym w pracy spedzam okolo 8h, praca za biurkiem o tyle dobrze, ale jednak duzo czasu... czy moge w ciagu tych 8h zastapic posilek shakiem masowym?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból głowy po wysiłku :((

Następny temat

co na 1szy cykl

WHEY premium