SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z libido na cyklu!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2135

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1766
Witam.

Mam taki problem, tzn jestem obecnie na cyklu
1-8 prop
3-9 wino
4-9 clenbuterol

Moim problemem jest tak że zaczołem cykl propem z alchemi, nie powiem bo libido wysokie, stawał jak głupi... miałem 10ml alchemi , i 2x 10ml propa z IP, skonczyłem alchemie zaczołem bic tego z IP, i moje libido spadło drastycznie, zrobiłem badania na poziom tescia i jutro bedą wyniki.
jutro wypada 5 iniekcja z propa z ip, czyli 10 dzien po propie z alchemi. Czy jak wyniki beda zbtyt niskie to poprostu zastosowac odblok z clomidu, czy bedzie juz za pozno na clomid i bedzie potrzebne cos innego ?

Dziękuje, Pozdrawiam.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1766
Jajka sie troche skurczył na cyklu ale widze że raczej juz wrociły do normalnych rozmiarow, narazie postaram sie bez niczego obejsc i zbierac kase na nowy cykl! :)

Zmieniony przez - linux w dniu 2012-03-22 08:01:00

Dziękuje, Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9057 Napisanych postów 82742 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699800
a po co clomid?
kupisz propa z alchemii i pociągniesz dalej cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Z ciekawości, ile godzin po iniekcji poszedłeś na badanie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 574 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17144
pewnie ten pro i z ip do wyyebka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1766
iniekcja była ok godziny 21, a badanie o 8 rano ... Dzisiaj odebrałem badanie, wynosi 7,21 ... Czyli prop z ip to czysta wyj**ka. Teraz musze sobie naruchać cos nowego....

Dziękuje, Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1766
Czy jeżeli mam zamiar przerwać "cykl" i zostać na samym clenie, to zastosowac odblok clomidem ? czy nie bedzie potrzebny po 10ml prawdziwego propa z alchemi ??

Dziękuje, Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1766
Pomoże ktoś ? Konieczne bedzie doblokowanie sie, czy po tak krótkim czasie nie bede musiał ??

Dziękuje, Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Ten prop z ip jest oznaczony deklarowanym stezeniem 150mg/ml ?? jakis czas temu znajomek skrobal cykl z takiego propa i stanozolu z ip i calkiem porobiło.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1766
no własnie tak, niby wszystko okej, zgadza sie identyczny jak na stronie i wgl, ale po 5 iniekcjach (e2d) nie czułem juz bomby, i wgl libido spadło, polazłem na badania tescia i wyszło w normie (7,21) Dlatego teraz mam zamiar zrobić chwile przerwy uzupełnić zapasy i zacząć od nowa. TO zastosować teraz odblok czy zostawić na kolejny cykl ??

Dziękuje, Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zaopatrz sie w porzadnego propa szybko i ciagnij cykl. IP 150mg kiedys byly ok jak z pewnego zrodla, teraz jest ciezko o dobry IP, duzo walkow chodzi niestety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1766
no własnie bedzie problem bo musze zmienić dila, bo on wiecej mojego pieniadza nie zobaczy ;] A jak nie zaopatrze sie w nic to zrobić odblok?? bo mam zamiar sie wstrzymac pare tyg, zrobic akurat redukcje na clenie i po clenie zaraz wskocze na piekny cykl ! :)

Dziękuje, Pozdrawiam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

G.E.T ARIMADEX

Następny temat

Anavar 50-80mg ed , prop 100-150mg e2d, libido 0

WHEY premium