SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niskie libido na cyklu cypionat + deca

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8591

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 209 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3051
Witam. Jestem teraz na takim cyklu:
deka 1-12 400 mg week
cypionat 1-14 700 mg week

Dość szybko wszedłem na niego po ostanim cyklu saa, który miałem rozpisany fatalnie:
1-3 prop 200mg e2d
3-6 cypio 250mg dwa razy w tygodniu
6-10 500 mg dwa razy w tygodniu
10-13 750 mg dwa razy w tygodniu
i do tego 40 mg metki dziennie
Po tym zrobiłem odblok HCG (Provigil 5000 IU) oraz przez 3 tygodnie jadłem clomid. Wszystko wracało do normy libido było co najmniej zadowalające. Ok. dwa tygodnie po odbloku postanowiłem zrobić kolejny cykl (który napisałem na początku) Nie wiedziałem, że można zrobić tzw. mostek między cyklami i stąd odblok... Zacząłem go tak szybko z tego względu, że będzie to po pierwsze ostatni mój cykl, a po drugie później nie miałbym kiedy go zrobić, ponieważ wyjeżdżam do pracy za granicę. Jestem teraz na nim około 1,5 tygodnia i czuję, że moje libido jest fatalne. W ogóle nie myślę o stosunku z partnerką czy „z ręką” :). „Maszt„ nie staję tak jak normalnie to bywało. Przejrzałem trochę forum i gdzieś przeczytałem, że tak działa Deca na cyklu. Czy to prawda czy muszę się zacząć poważnie martwić? Dodam jeszcze, że w 7 tygodniu mam rozpisane HCG 5000 IU (5 strzałów co drugi dzień). I następnie po cyklu, 3 dni po ostatnim strzale cypio HCG (5 strzałów po 1000 IU) i 3 tygodnie clomidu. Proszę Was Drodzy Koledzy o pomoc, bo naprawdę nie wiem co zrobić. Jeszcze dodam, że cypionat biję dwa razy na tydzień raz 400mg i później z decą 300mg czyli razem wspomniane 700mg. Badań jeszcze nie robiłem, ponieważ nie mam wolnej chwili żeby wybrać się tam, więc stąd moja prośba do Was o wyrażenie swojej opinii. Powinienem coś dokupić? Czytałem, że nandrolony podwyższają poziom prolaktyny, więc czy w tym może tkwić problem? Dodam, że to moja pierwsza przygoda z decą wcześniej brałem tylko metkę, wino i róźne estry testosteronów (prop, enan i cypio). Zawsze na cyklu libido było mocno odczuwalne, a teraz z tą decą jest gorzej niż bez cyklu (przynajmniej tak mi się wydaję) i stąd mój niepokój. Z góry dzięki za odpowiedzi!
P.S. Nie wiem czy to jest istotne ale biorę codziennie wieczorem cynk 25mg. Z tego co wiem to prolaktyna wiąże cynk, a szczerze mówiąc nie wiem czy to jest dobre dla organizmu czy nie (po prostu się nie znam).

WIEK: 21
2. WAGA: 110
3. WZROST: 191
4. WYMIARY:
-biceps/triceps: 45cm
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 4,5 lat
6. DIETA:
-białko: 350g
-węglowodany: 500g
-tłuszcz: 150g
7. TRENING: masowy
8. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 147 kg
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 209 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3051
Nie pisałem, bo nie miałem czasu ostatnio ale na szczęście od 4 tygodnia wszystko wróciło do normy. Jest nawet lepiej niż dobrze. Libido wysokie, ciągle mógłbym ... :) Cypionat bilem dwa razy w tygodniu i zmienilem tylko to ze razem z decą wbijam więcej niż poprzednio a następna iniekcja to tylko 1ml (200mg). Badania tak dla pewności byłem zrobić i na dniach mają być wyniki. A jak byście dodali do tego cyklu winstrol? Mam 100 tabsów (więcej nie chcę, chodzi mi tylko o zdobyciu trochę siły bo kiedyś jak robiłem pierwszy cykl to bo samym winstrolu sporo kg do przodu ruszyłem). Przypominam cykl wygląda tak, a teraz jestem w piątym tygodniu cyklu:
deka 1-12 400 mg week
cypionat 1-14 700 mg week

I jak w takim wypadku by się zmienił odblok. (przypomnę, że teraz odblok wygląda tak: 2 ampy HCG (pierwsza w 7 tygodniu rozbita na 5 iniekcji po 1000 iu, druga 3 dni po ostanim strzale cypionatu również 5 iniekcjie po 1000iu co dwa dni. Trzy dni po ostatnim HCG clomid przez 3 tygodnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 142 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7248
ahhhh te nandrolony, mialem to samo gdzies w wieku 22+ bo wtedy zapodalem dece tak jak ty pierwszy raz i tez tak jak ty po cyklach meta oma czy wino mialem wzorowe odbloki


jak dla mnie nandrolon jest nie dla ludzi chyba ze w dawce 50mg ew

wracajac do twojego tematu to sam tez nie wiem co zrobic oprocz pujscia do androloga i powiedzenia mu co i jak, badania hormonow to klucz wyjsciowy ale te widelki co tam sa nie swiadcza o powrocie do normalnosci

jestes mlody ale jak juz masz kuku to lec do lekarza androloga i mow co brales jak brales itp - masz plus ze konczysz z tym gownem w tak mlodym wieku do tego doszedles - masz szanse na wyjsce do normalnosci

... tu na sfd tematy takie jak twoje nie sa mile widziane

jak masz pytania to pisz na priv bo nie chce miec znow negatywow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 209 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3051
Ja wcale dużo cykli nie robiłem może max 5? ale w tym jeden na samym winku i drugi winko z małymi dawkami propa, więc w sumie 3 takie większe cykle. Też się cieszę, że zmądrzałem ale mam decę i cypionat, więc postanowiłem zrobić cykl ale jestem pewny, że to będzie ostatni raz. Dziwne się, że już po dwóch strzałach (przepraszam napisałem, że cykl trwa 1,5 tygodnia ale trwa 2,5) deci tak szybko mnie ?zablkowało? Jestem nawet skory do zrezygnowania już z tej deci i bym pojechał na samym cypionacie jeśli to ma mi pomóc. Poczekam jeszcze niech się może inni wypowiedzą.

A napisz mi jeszcze czy doszedłeś do siebie po tych nandrolonach?

Zmieniony przez - KubaZiomas6 w dniu 2014-03-03 00:15:03

Zmieniony przez - KubaZiomas6 w dniu 2014-03-03 00:19:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
Kolego zacznij od badań w labie i zobacz co jest i co sie z nimi dzieje,wtedy mozna podjąć kroki w celu poprawy

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Znajdz lepiej czas na zrobienie tych badan. Bez tego nie ma co Ci wrozyc z fusow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 209 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3051
Jakie dokładnie badania zrobić? Pewnie prolaktynę, testosteron i coś jeszcze? Jeszcze dodam, że wczoraj wieczorem biłem samego cypio i dzisiaj rano było całkiem nieźle. Możliwe, że mógł wystąpić już "decka dick"? Tak jak mówiłem do tej pory wyglądało to tak:
Dzień 1 cyklu 400 mg deci + 300mg teścia
Dzień 4 cyklu 400mg teścia
Dzień 8 cyklu 400mg deci + 300mg teścia
i wczoraj w 11 dniu znów 400mg teścia
Czy jest możliwe, że przy takich dawkach teścia mogłem złapać "deca dick"

Badania zrobiłbym już tylko w robocie ciągle nadgodziny itp ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 142 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7248
HCG dziala dobrze na libido, pewnie tez nie biles
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 209 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3051
HCG bilem jak sie odblokowywalem po ostatnim cyklu a teraz mam rozpisane zeby bić pierwszy raz w 7 tygodniu (czyli za 5 tygodnii) i drugi raz po cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 142 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7248
to wbij teraz i daj znac jutro czy jest poprawa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Megalia , chloroprotixen, mobemid

Następny temat

[SPAM] nie śpimy lecimy

WHEY premium