SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z klatą

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 778

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2674
Witam wszystkich. Mam probloem, mianowicie ćwicze ponad 1,5 roku. jestem zadowolony z mioch mięsni, ale klata prawie nic nie ruszyła. Mo trening obecny to:
-wyciskanie na płasko 6x6
-rozpiętki skos 4x8-10
-wyciskanie sztangietek skos 3x8
-pompki na poręczach na maxa
Co do skosów to głowa w górę.
Mam ułożoną diete, ale nie pomaga. proszę o poprawę mojego treningu.

PROSZĘ o nieodpisywanie na maila podanego na profilu tylko na ten: [email protected]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 163 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4524
zacznij robic setki na klate a moze jo ruszysz ja tez miałem ten problem i w ten sposub jom ruszyłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 408 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5857
wywal wyciskanie plasko i zamiast tego daj pompki na poreczach 6x6 na poczatku. Zwiekszaj ciezar i trzymaj sie technik. A jak nie to zrob eksperyment "pelna klata" ten co puma przeprowadzal napewno ruszy zastoj. Wpisz w wyszukiwarce plena klata + 8-pak ze skrzydelkami" oczywiscie eksperymentu brzucha nie musisz robic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lub spróbuj porusz swoja klatke by mawashi

https://www.sfd.pl/Porusz_swoją_klatkę_!!!-t187974.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 800
beznadziejny ten plan wg mnie..poczytaj tutaj ana forum a na pewno znajdziesz cso fajnego :)

byle do przodu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2674
ok dzięki spróbuje. zapytam mawashiego jakby nic nie dało

PROSZĘ o nieodpisywanie na maila podanego na profilu tylko na ten: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bóle karku - trening

Następny temat

Prosze o pomoc!

WHEY premium