SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z brzuchem... POMOCY!!!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 691

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 422
Witam.
Mam problem z brzuchem... Gdy rano wstaję mam w pasie (chwilowo 78 cm) na redukcji i brzuch jest w miarę płaski w okolicach mostku czyli u góry. Na dole jest jeszcze fat bo niedawno zacząłem. Problem jest taki że pod koniec dnia albo już nawet w szkole około godz. 12 na wf wybija mi strasznie brzuch w okolicach mostka... Jest to bardzo wkurzające...
Zażywam tabletki hydrocortisonum może to być spowodowane tym? Albo może to wzdęcia?? POMOCY!!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 132 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3360
A jedzenie/picie i rozciągający się przez to żołądek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 422
Ale aż tak bardzo??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ma to swoje znaczenie ale podejrzewam, że ten brzuch nie jest aż taki fatalny. Uwierz mi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 422
Chcę się wyrobić do wakacji żeby mieć kaloryfer ale przeraza mnie te wybijanie brzucha wieczorem :/
Jak bardziej schudnę to to zniknie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spokojnie, masz 14 lat. Wszystko powoli dojdzie do normy. Ile masz wzrostu i wagi ? Stosuj sie do 10 wskazówek żywieniowych a będzie dobrze. Rozwijasz się wiec nie ma co cudować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 422
Mam 173 cm wzrostu i 62,6 kg wagi ..
Ale martwi mnie to że rano mam 78 cm w pasie a kumpel co ma masówke i ma 85 cm w pasie to ma mniejszy brzuch ode mnie po tym jak mi wybija w górnej części ://
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 132 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3360
Może foto jakieś dasz radę podrzucić? Bo według mnie wyolbrzymiasz ten problem i to nie jest nic poważnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 422
Lekarka moja powiedziała że mam tam słabe mięśnie i to dlatego. Ale jak naprnę to mam tam najmocniejsze. I rano mi tak nie wybija. Proszę o pomoc plis...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy - pytanie

Następny temat

Rozgrzewka przed biegiem

WHEY premium