SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem przy przysiadach

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1969

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 185 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12287
Niedawno przy robieniu przysiadow mam pewien problem
(cwicze bez pasa)
gdy robie przysiad do mniej wiecej
prostego kata w kolanach jest ok
ale nieraz jest tak w tych okolicach



gdy maxymalnie zejde z ciezarem w dol taki
mocny impuls bol i takie przeszycie cieplem/goracem
w tym miejscu jak by nie wiem żyla mi przeskakiwala
albo to cos innego co powiecie o tym ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3224
problem pojawia sie dopiero okolo 2seri przysiadow, po wykonaniu przysiadow czuje leciutki bol jeszcze przez jakies 5min max, no nic pozyje zobacze ;) noga moze mi nie odpadnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2482 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20068
źle wykonywane ćwiczenie jeżeli czujesz że uraz jest bardzo duży udaj sie do lekarza ,l a jeżeli nie to poczekaj aż przestanie boleć i naucz sie wykonywać poprawnie to ćwiczenie . I nie rozumiem w czym ci pas przeszkadzał sprecyzuj to ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1904 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14939
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Jaki ciężar?
Moim zdaniem warto już teraz pójść do lekarza/fizjoterapeuty- możesz sobie tylko z treningu na trening pogłębiać kontuzję.

@ja111111 - po co pas do przysiadów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2482 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20068
Pandarek a dlaczego nie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
mialem kiedys identyczny problem, zmniejszylem ciezar, z czasem przeszlo i juz nigdy nie wrocilo uczucie bylo takie jakby mi ktos wbilal rozgrzany gwóźdź

Zmieniony przez - __Kamil__ w dniu 2011-09-18 21:03:38

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 123 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15284
Hm, wiem tylko tyle że mój kolega miał ten sam ból (to samo miejsce) bolało go przy przysiadach, martwym. Poszedł do lekarza i okazało się ze jest to przepuklina - oczywiście nie oznacza że u Ciebie też ona jest.

;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
ja tez tak kiedys miałem, dosłownie PALIŁO w tym miejscu ogniem...u mnie chodziło o technike, nauczyłem siadać się w tył a nie w dół i już nigdy tego nie czułem:)

pozdrawiam

Zmieniony przez - Boksero w dniu 2011-09-18 21:16:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
@ja111111

Pas, jaki i różnego rodzaju inne wspomagacze, wystarczy stosować dla maksów, albo naprawdę ciężkich podejść. Ubieranie pasa do każdego ćwiczenia mija się z celem, bo tylko blokuje rozwój mięśni lędźwi i brzucha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2482 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20068
Przeczytaj uważnie jeszcze raz temat i powiedz mi gdzie masz napisane żeby nosić pas przy każdym ćwiczeniu ??????????????? Bez urazy ???????????????????????????????????????????????
Do przysiadów czy do martwego nawet nie podchodzę bez pasa , no chyba że to jest rozgrzewka to mi się zdarza zapomnieć założyć i jak narazie przez te pare lat nigdy nie miałem żadnej kontuzji związanej z kręgosłupem ani bólów ani strzelania w plecach . Wiec wam też radze zakładać pas do tych ćwiczeń które mocno obciążają kręgosłup
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Terry Pratchett
"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników, to osoby z zaburzeniami własnej osobowości"

Ponieważ obawiam się, że dyskusja traci na merytoryce i zmierza do przerzucania się osobistymi doświadczeniami, dorzucę tylko, że ja ćwiczę bez pasa i też nie narzekam na nic. Koniec. Nie zamierzam się przekrzykiwać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cwiczenia na motyle ?

Następny temat

Potrzebuję wagi i patelani teflonowej

WHEY premium