SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem okropny

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3965

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 359 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28295
czekaj przeciez caly czas sie jeszcze rozwija i rosniesz za bardzo narwany jestes ****a przeciez nie wszyscy sa za***iscie silni niektorzy pracuja na to dlugie lata a ty po 4 miesiacach chcesz byc prze-ch**em
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 129 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3134
czleniu ale zastoj przy 35 rozumiem przy 50-60 ile sie rozwijac ma ? jestem załamany bo wszedzie zwiekszam ciezar a tu nie moge;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8914
Nie odpowiedziałes wcześniej MASZ DIETE ? JAK TAK TO POkAZ NAM JA DOKŁADNIE Z WYLICZONYM ZAPOTRZEBOWANIEM .

Odradzam ci kreatyne bo masz 15 lat i dopiero 4 miesiace treningu za sobą , nie bedziesz miał zadnych efektow a co gorsza krzywde mozesz sobie zrobic . WIEC JAK JUZ WSPOMNIAŁEM POKAZ DIETE I WTEDY POGADAMY
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
chlopie myslisz ze pojdziesz jednego dnia na silke wycisniesz 35, bedziesz olewal diete, palil faje, pil alko, malo spal, nie przykladal sie do treningow i robil wszystko zle i pojdziesz nastepnym razem na silke to od razu sila skoczy o 20 kg ?? troche cierpliwosci... pokaz diete jak to poprzednicy juz mowili, bez tego nie marz o jakikolwiek postepach ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
na moje oko problem
za duzo cwiczen na klate
jedziesz do zalamania miesniowego kazda serie i kazde cwiczenie
a to by tlumaczylo wszystko

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 129 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3134
Fu jasniej prosze , co do diety nie mam jako takiej zbilansowanej jem 4-5razy dziennie wartosciowe rzeczy (przynajmniej mi sie wydaja wartosciowe) pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 129 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3134
a co do efektow bylem cierpliwi ale mi sie juz cierpliwosc skonczyla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
hehe za bardzo sie przejmujesz
zaloze sie ze trenujesz klate ostro i sumiennie
dorzucasz ciezaru ile mozesz i serie konczysz dopiero gdy nawet z pomoca dwoch kumpli juz nie mozesz cisnac
tak sie da robic mase
natomiast nie da sie robic sily

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
ja po roku ćwiczen wyciskałem 60 kg na serie na płaskiej

czułem sie też głupio- jak kolega co trenował 0,5 roku wiecej ode mnie dokładał 10 kg i robił barki hehe na tyle samo ruchów co ja płasko klate.

nie martw się siłą- przyjdzie z czasem.

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
35kgdwie moje kumpele podnosiły 55 ze srednio wysokich stojaków, wiec od cycuszków mysle ze 35-40 by poszło (ale jak to kobiety nie nie bo ty nie zlapiesz i krzywda mi sie stanie ) a to było ok 2lata temu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak mam to SPalic :D ?

Następny temat

Prosze o pomoc!!

WHEY premium