SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 634

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 111
Witam, ćwiczę od około 1.5 roku, moja waga utrzymywała się w granicach 76kg. Zrzuciło się trochę tłuszczyku, nabrało trochę masy, co widać ale ile można ćwiczyć mając słabe efekty, kończy się determinacja ;) Dietka była trzymana. Ostatnio postanowiłem zrzucić trochę bf, nie tylko dlatego, że niedługo wakacje ale chciałem zobaczyć ile dał mój trening, chciałem udowodnić tym, którzy mnie obserwowali, że wysiłek nie poszedł na marne. Moja aktualna waga to 69kg, dietka na redukcję + ćwiczenia i trochę aerobów. Trochę fatu spadło ale bardzo niewiele, aż dziwne bo spadło 7kg. Nie chcę ważyć nie wiadomo jak mało, więc nie wiem czy opłaca się dalej ciągnąć redukcję. Myślicie, że przy 65kg, bo miałem zamiar do tylu zejść i po wakacjach ogarnąć znów trochę masy, będzie dosyć ładnie widać budowę ciała? Coś mi polecicie? To moje aktualne zdjęcie na 69kg.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Sam oceniasz czy chcesz być chudszy czy Ci starczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 111
Zszedł bym do 65 ale problem w tym, że nie wiem czy to wiele zmieni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
z tych 7 kg to mogło Ci pójść 2-3 kg tłuszczu, reszta woda i glikogen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 111
A jeszcze takie pytanko, jakbym już zszedł do tych 65 (teraz jestem na deficycie kalorycznym) i zatrzymał się na tej wadze, a później odjął od zapotrzebowanie tak ze 100 lub ewentualnie zatrzymał na tych 2800 by tylko utrzymać wagę i ćwiczył dalej to fat będzie spadać dalej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
no jak będziesz poniżej zapotrzebowania, to będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 111
Tylko chodzi mi o to, żeby waga nie schodziła już bardziej ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Coś chyba jesteś kiepski z fizyki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 111
Chodzi mi o spalanie bf bez utraty wagi, przybieranie na czystej masie bez fatu, a wręcz jego utrata.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Harry2014- redukcja do Czerwca

Następny temat

split 2xtydzień po fbw - do oceny

WHEY premium