SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba o trening

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 963

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Chciałem,żebyście mi ułożyli jakiś trening (na mase) 3x w tygodniu,zaczynam praktycznie od zera. Jest jednak jeden problem ,gdyby nie on nie pisałbym tematu tylko wykorzystał juz jakis zamieszczony tu trening...mianowicie mam uszkodzone barki po wakacjach i mi często wyskakują(jak śpie,na basenie,przy siatkówce,lecz jest coraz lepiej prawy juz mnie praktycznie nie boli itd.) wiem,ze powienienem sie zglosic do ortopedy ale jednak tego nie zrobie,poczekam az samo sie zagoi... \\ a wiec chciałem wykorzystywac ćwiczenia przy którym mi nie wyskoczą barki (kiedys mi wyskoczył gdy ćwiczyłem triceps na ławce poziomej za głową trzymalem sztange i ona poleciala za daleko do tylu i mi powyskakiwaly 2miechy w plecy ;/ ) jeżeli ktoś mnie zrozumiał :P to prosze o trening...dodam,ze mam kreatyne i gainera,to pierwsze mam zamiar zacząć brać po kilku miesiącach treningu,a gainera odrazu...
wiek:19
wzrost:176cm
waga:63kg
z rok temu chodzilem na silke z 2 miechy i brałem maksymalnie z 50kg na klate,wiec mozecie wywnioskowac ze jestem cienias

.prosze tylko bez opini typu idz do ortopedy...z góry dziękuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1676 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25938
.prosze tylko bez opini typu idz do ortopedy...z góry dziękuje

idz do lekarza sportowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Wylecz kontuzje i wtedy wpadnij

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie no poważnie, to nie jest nic poważnego, tylko nie moge niektórych niebezpiecznych ćwiczen na triceps wykonywac ale z dnia na dzien jest coraz lepiej z ta reka za 2 tyg wszystko bedzie cacy ! nadal czekam na pomoc , dzisiaj bylem na silce pierwszy raz wykonwyalem klate,brzuch ale wlasnie nie wiem jak triceps zrobic pomocy



Zmieniony przez - wbmike88 w dniu 2007-11-12 22:51:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 218 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5806
to poczekaj jeszcze 2 tyg, bo cie te 2 tyg nie zbawia jak czekales juz 2 miesiace, jezeli chcesz juz koniecznie zaczac cwiczyc to wykonuj cwiczenia z minimalnym obciazeniem. Chodzi o to zeby przyzwyczaic barki do ciezkiego treningu jaki bedziesz stosowal w pozniejszym okresie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Prosze o wytłumaczenie jak te ćwiczenia wyglądają bo jestem zielony ->

1) pompki w podporze tyłem 3 serie po 10-12powt
2) spięcia mięśni brzucha 3 serie 15-20powt. <-- brzuszki ?
3) skręty z kijem na barkach
4) ściąganie drążka wyciągu górnego do klatki 3 serie po 12powt.
5) wiosłowanie półsztangą 3 serie 12/10/8powt.
6) wyprosty tułowia na ławce rzymskiej 3 serie po 12powt.
7) uginanie przedramion ze sztangielkami stylem młotkowym 3 serie po 10powt.

to są ćwiczenia wycięte z mojego planu trengowego "Trening na masę nr 1 - lekki" których nie rozumiem za bardzo

i chciałem zapytać czy można podmienic zamiast niektórych ćwiczen na barki i tricepsy ćwiczenia na jakis nieruchomych maszynach(chodzi o to zeby nie w powietrzu) sory ,jeśli temat już był ale nie moglem znaleźć...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 218 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5806
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzięki o to chodziło, czyli moge zmienić niektóre ćwiczenia z gotowego treningu np. wyciskanie francuskie na wyciskanie w waskim nachycie poziome itp. ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening xxJArekxx

Następny temat

Klatka + Triceps Nie Przesadzam?

WHEY premium