SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba o ocenę

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16615

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
i albo krzywo stanęłaś, albo jest tu jakieś skrzywienie, warto byłoby udać się do fizjoterapety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 10893
Dzięki. Raczej jestem jakaś krzywa bo po zrobieniu tych zdjęć zaczęłam pod tym kątem obserwować się w lustrze i też wyciagnelam takie wnioski. U mnie na siłowni jest fizjo więc zasiegne porady. Wegle do 200?

BOGNA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 10893
Dzisiejsza miska. Kabanosy wiem, że w sytuacjach awaryjnych, dzisiaj właśnie taka była
W sobotę wyciągnęłam ze skrzynki wezwanie na oddział chirurgii urazowo-ortopedycznej w dniu 26.01. w celu rekonstrukcji ACL, czekam od 3,5 roku na ten zabieg. W związku z tym zostanę raczej do tego 26 ze starym treningiem. Nie wiem tylko co zmiską, czy bezpieczniej będzie zmniejszyć kalorie? bo po zabiegu ruch będzie ograniczony. Może ktoś z forumowiczów miał taki zabieg i może podzielić się doświadczeniem? Jak rehabilitacji? Kiedy można wrócić do treningów siłowych?

BOGNA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 10893
Witam
Wczorajszy trening
1. MC 10x45kg, 10x55kg, 10x55kg, 8x60kg
2. Przysiad ze sztangą na plecach: 12x25kg, 12x35 kg, 10x45kg, 10x45kg
3. Prostowanie nóg na maszynie: 3x12/70kg
4. Uginanie nóg na maszynie: 3x12/40kg
5.Ściąganie drązka wyciągu górnego do klatki 10x35kg, 8x35kg, 8x35kg, 6x35kg
6. Wyciskanie hantli na ławce skośnej 4x10 /10kg
7. Francuskie wyciskanie sztangi leżąc 4x10/10kg
8. Uginanie przedramion ze sztangą stojąc 4x10 /10kg
9. Plank 1x1min.30s.
I miska na dzisiaj

BOGNA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
Jestes i tak w okolicach zera kalorycznego lub lekkim minusie, wiec nic byl raczej nie obcinala.
Organizm tez potrzebuje emergii, zeby sie regenerowac szybciej.
Wkazdym razie obserwuj caly czas, zeby w raziee czegowpore dzialac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 10893
Bziubzius dzięki za odpowiedź. Zostanę na takim rozkładzie i będę obserwowała co się dzieje. A czy białka w takim wypadku nie za dużo? jak będę siedziała jakiś czas na dupie, nic nie robiąc? Chociaż nie zamierzam się opierdzielać, górę mogę robić w domu.

BOGNA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 10893
Hej wszystkim!
Wczorajszy trening bardzo udany. Była moc może dlatego ze staram się wycisnąć z siebie jak najwięcej przed planowanym zabiegiem. Szczerze mówiąc wiadomość o tym troszkę podcięła mi skrzydła. Przyjdzie mi zaprzepaścić to co do tej pory udało mi się wypracować, bo po tych 5 miesiącach pracy nad sobą jakieś już tam efekty widzę. No i fakt,że siłownia stała się poniekąd moim sposobem na życie. Daje mi wiele radości. Kiedyś, w życiu, nie przeszło by mi przez głowę, że przerzucanie żelastwa może dawać tyle frajdy Jednak zdrowie najważniejsze i w końcu, oczywiście jak wszystko się uda, będę mogła w pełni korzystać z kończyn dolnych
Miska z wczoraj
Do tego 4l wody, 3 kawy w tym 2 z mlekiem(łącznie 100g), zioła(koper włoski, pokrzywa) no i wpadły 2 wafle ryżowe (15g)
+rukola, sałata, pomidor, brokuły





Zmieniony przez - bognaxs w dniu 2017-01-05 11:06:48

BOGNA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 10893
Cześc
Jaka piękna zima nam się zrobiła
wczorajsza miska a na dzisiaj upiekłam trochę słodkości wykorzystując przepis cod123 na ciasto z gruszkami. Nieco zmodyfikowałam. Nie miałam gruszek więc wrzuciłam jabłka i dodałam trochę cynamonu. Jak na moje zdolności kulinarne to, nie chwaląc się, wyszła rewelacja
Dzięki cod123będę częściej korzystała z twoich przepisów
Pozdrawiam cieplutko




BOGNA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 10893
Miska z ostatnich trzech dni.
udaje mi się od dwóch tygodni trzymać założeń,nawet bez weekendowego podjadania. Czasami miska się trochę rozjedzie ale jest czysto i w granicach rozkładu makro
Od jutra śniadania BT







BOGNA

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AWF- tak czy nie?

Następny temat

Ocena treningu i diety

forma lato