SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba o ocenę

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16613

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 10893
Powiedzcie, czy rolowanie mięśni można zastąpić masażem np. takim ustrojstwem?

BOGNA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Nie bardzo. Nog tym nie zrobisz. Walek to walek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 10893
Dzięki. będę musiała si e w taki wałek zaopatrzyć. Chociaż plecy, uda i posladki fajnie się tym urządzeniem masuje:)

BOGNA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Moim zdaniem gruszkowaty lepiej ruszysz zwykla pilka tenisowa, a pasmo biodr- piszczelowe jest tym gadzetem nie do zrobienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 10893
Ok. Dzięki wielkie

BOGNA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 10893
Dzięki. Pomyślałam, że skoro juz takie ustrojstwo posiadam to mogę wykorzystać ale rzeczywiście czasami obija kości i ciężko dojechać w niektóre miejsca.

BOGNA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 10893
Wczorajsza miska i trening
1.Przysiad ze sztanga na plecach 12x15kg, 12x35kg, 12x35kg, 10x40kg
2. uginanie nóg siedząc 3 serie 12x40kg
3. prostowanie nóg siedząc 3 serie 12x70kg
4. Wiosłowanie półsztangą 4 serie 12x25kg
5. Wyciskanie hantli na ławce skośnej 4x10 /8kg
6.Francuskie wyciskanie sztangi leżąc 4x10 (nie wiem jaki ciężar, talerze 2x2,5kg i sztanga łamana)
7.Uginanie ramion ze sztangielkami stojąc podchwytem z supinacją nadgarstka 4x10/8kg
8. Wznosy ramion bokiem 4x12/4kg (wcześniej chyba robiłam źle bo teraz dopiero czułam naramienne a nie te mięśnie na karku)
9. Wznosy kolan do klatki wisząc 3x10
10. Plank 1x 1min. 30s (plank wczoraj nagrałam i zdecydowanie za nisko do tej pory trzymałam pośladki względem pleców)
Generalnie to zaobserwowałam że jakiś zastój mnie dopadł. Wiem, że na początku efekty są bardziej widoczne ale taka sytuacja nie napawa optymizmem.

BOGNA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679863
Ale dlaczego zastój?? Czy chodzi o to że nie dokładasz ciężaru czy że w sylwetce nie widać jakichś widocznych zmian??

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 10893
Chodzi mi głównie o zmiany w sylwetce. Na początku widziałam je niemalże z tygodnia na tydzień. Oczywiście jest różnica między tym co było, jak zaczynałam przygodę z siłownią, a tym co teraz widzę w lustrze. Z dokładaniem ciężaru tez jest różnie. Staram się progresowa z ciężarem. Przychodzą jednak takie dni, że się cofam.

BOGNA

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AWF- tak czy nie?

Następny temat

Ocena treningu i diety

WHEY premium