SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba o ocenę

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 692

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8
Witam,zabieram sie za odchudzanie. POtrzebuję pomocy jeśli chodzi o ocenę sposobu odżywiania i treningu na siłowni. Ważę 78 kg, chcę ważyć 60, więc aż 18 do zrzucenia.
Dodam, że mam figurę typu gruszka, potrzebuję zrzucić brzuch, uda i łydki. Zaplanowałam sobie diete 1000 kcal ale nie jestem pewna, czy nie jest to zbyt mało w stosunku do ćwiczeń jakie zamierzam wykonywać.

ODŻYWIANIE:
posiłek 1 (9:00) - mleko z musli/owsianka/kanapka ciemnego pieczywa z twarożkiem/jajecznica (planuję ok. 300 kcal)
posiłek 2 (12:00) - owoc/sałatka/jakiś batonik musli/jogurt (ok. 150 kcal)
posiłek 3 (15:00) - potrawki typu ryż brązowy/kasza gryczana/kuskus z kurczakiem i warzywami/zupa/rybka na parze z warzywami na parze itp. (ok. 350 kcal)
posiłek 4 (18:00) - kisiel/owoc/jogurt (ok. 100 kcal)
posiłek 5 (21:00) - kanapka/sałatka (ok. 150 kcal)

Takie rozplanowanie bo czytałam że musi byc 5 posilkow w odsteoach co 3 godziny. Inaczej mi sie nie uda tego pomieścić w ciągu dnia. ostatni posiłek jest niestety późno ale spać chodzę po północy. W razie czego bede z niego rezygnować.

TRENINGI
planuję chodzić na siłownię 6 razy w tygodniu. Zaczynać od 20 min cardio na orbitreku, później na siłowe.
ćwiczenia na wewnętrzną stronę ud 4 serie po 20 powtórzeń
ćwiczenia na zewnętrzną stronę ud 4 serie po 20 powtórzeń
ćwiczenia na pupę 4 serie po 20 powtórzeń
ćwiczenia na wewnętrzną stronę ud 4 serie po 10 powtórzeń (na takim sprzęcie z takim jakby wahadłem)
ćwiczenia na zewnętrzną stronę ud 4 serie po 10 powtórzeń (j.w.)
ćwiczenia na łydki 4 serie po 20 powtórzeń
ćwiczenia na brzuch 2 razy 4 serie po 20 powtórzeń
później znów orbitrek na 30 minut i szybki marsz na bieżni 30 minut


Proszę o ocenę i wszelkie uwagi. Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

Zmieniony przez - tyskaja w dniu 2012-06-14 13:27:41
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieganie i spalacz

Następny temat

Chcę przytyyyć! pomocy :(

WHEY premium