SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Próbki Six Star Whey Protein

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16609

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1286 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20408
dla mnie mistrzostwo białko nie samowite pysznie smakuje wypiłem je do obiadu po opalaniu z zimną wodą genialnie orzeźwiło i nie mencyzło rozpuszczalność ok i to w szklance więc w szejku pewnie perfekcyjna . Białeczko naprawde bardzo dobre no i wsumie ta cena 79zł to nie taka tragedia trzeba bedzie zaskurniaki jakieś wyszarpać na co nowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1364 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28612
No smaczek naprawde dobry jak i rozpuszczalnosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
doszło przed chwilą w nienaruszonym stanie
jutro spróbuję i dam jakieś foty z przygotowania

Pzdr

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4582 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 76155
Po dokładnych oględzinach opakowania próbki , widać że zgrzew jest niedokładny i to jest winą wysypywania się zawartości. Źle skalibrowana maszyna pakująca.

A co do podartych kopert , jest to ewidentne działanie na szkodę firmy , trzeba chyba to zgłosić oficjalnie na Pocztę.

Pozdrawiam
Norbert

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1497
Wypełnione
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
Wypełnione

masz mózg ?

Pzdr

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
ta poczta mi juz dziala na nerwy...
wczesniej przesylka z alle... przyszla i tez koperta cala poye.bana byla nie dawno ksiazka z SK przyszla i tez cala kopera porozdzierana byla a teraz ta przesylka rowniez co oni robia z tym na tej poczcie?? rzucaja czy wyrywaja sobie z rak??
Wszystko extra od strony FA tylko znow dupy dala poczta polska wrrr

pozdrawiam

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 619 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17306
Skór#######ynki na tej poczcie,a jak by tak trefną próbke wrzucić do paczki z 100g efki podpisane jako whey cooler czy coś,listonosze by wtedy wiedzieli ,że towar od FA to nie zabawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 571 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21629
też proszę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1268 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11409
Slayer

Ale poczta na prawde leci w kulki. Co do bialka, dzisiaj dostalem przesylke, dzieki FA.
Na szczescie zawartosc pelna-probka,katalog,gazetka FA, ale nie obylo sie bez pięciocentymetrowej dziury w rogu koperty. I tak dobrze ze zawartosc jest bo przy ostatnich probkach green magnitude dotarl do mnie jedynie katalog Opakowanie próbki troche trefne- dwie dziurki na zgrzewie, przez co gazetka i katalog troche sie obialczyly.

Foty:







pzdr

ZAKŁADY BUKMACHERSKIE
Zgarnij BONUS 40zł
www.bwin.com/?pid=1209&pt=2&language=9&mc=MGM-IY/cnHGpn65IIrXLuJlJw=== 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co po treningu?

Następny temat

Mass xxl

WHEY premium