SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powiało wiatrem, powiało chłodem, Arab zmień ciuchy, bo jesteś smrodem. SPAM

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 110720

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
znuf mi elaborat wyszedł mam parę takich "zapalnych" tematów (motocyklisci idioci, zidiocenie narodu, uogólnianie spraw kościoła i parę innych) gdzie łatwo mi się zagotowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Ja ogladam WS jak robie aero. Szybciej pedaluje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
"jedziesz im wpier...dzielic"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pedałowałeś od zawsze Adam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
PawelSzEvc
znuf mi elaborat wyszedł mam parę takich "zapalnych" tematów (motocyklisci idioci, zidiocenie narodu, uogólnianie spraw kościoła i parę innych) gdzie łatwo mi się zagotowac
Chcialbym porozmawiac o Tepych Pedofilach-Ksiezach panowie. Nie uwazacie ze za szybko jezdza na swoich motorach?





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 10167 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 117117
ja tam lubie oglądać warsaw shore!

1)DIETA - NAWET 100 TABLETEK METKI NIE ZASTĄPI DOBREJ DIETKI.

2)TRENING - ZA DUŻE CIĘŻARY BUDUJĄ TYLKO TWOJE EGO, NIE MIĘŚNIE.

3)REGENERACJA - JEŚLI NIE MUSISZ BIEC TO IDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ IŚĆ TO STÓJ, JEŚLI NIE MUSISZ STAĆ TO SIEDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ SIEDZIEĆ TO LEŻ I ŚPIJ.

4)KOKZ - BIERZESZ TYLE NA ILE MASZ KASY I WBIJASZ JAK NAJCZĘŚCIEJ %)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
ależ Adamie - pedałujący naczelny z grupy człekokształtnych - nie uważam że problemu nie ma. Wręcz przeciwnie. Jest i zaczyna się o nim mówić i bardzo dobrze! Uważam że księża nie powinni być rpzenoszenia, a wydalani, ekskomunikowani i sądzeni najostrzej z możliwych w takich przypadkach - to świętość - to dzieci! Co nie zmienia faktu, że znam wielu księży, byłem lektorem przez parę lat - wielu z nich to zayebisci ludzie, w porzadku i rozgarnieci, dobrze rozumiejacy ludzi i potrafiacy rozmawiac - nie lubie po prostu generalizowania - w kazdej dziedzinie zycia bo to domena ludzi ograniczonych


Chimera - ale nikt, nawet WS nie lubi Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Przykro mi PAwel a dlugosc twojego postu wskazuje ze piszesz o czyms powaznym a ja mam dzis wolne i gadam tylko o p******ach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Temat księży, polityki nie interesuje mnie i basta.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

HGH Night

Następny temat

testy suplementów

WHEY premium