SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powiało wiatrem, powiało chłodem, Arab zmień ciuchy, bo jesteś smrodem. SPAM

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 110768

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1813 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12572
Gawlak właśnie przeglądam tzn, nadrabiam przęglądanie dziennika

Jedz jak bestia, ćwicz jak bestia, bądź bestią!
Instruktor kulturystyki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1813 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12572
widzę że lekko odpuściłeś w dzienniku, będzie nowy plan?

Jedz jak bestia, ćwicz jak bestia, bądź bestią!
Instruktor kulturystyki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5264 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39848
gites, tak od poniedziałku wrzucam jabłczan nowy plan i robie siłe na około 3000kcal :) jak po 2 tygodniach waga bedzie sie trzymała to podbije :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pikaczumba
b ede jakos po 21.i wracam do pytania zagadki na które nikt nie odpowiedzieł.dlaczego baba jest z chłopem?w odpowiedzi trzeba całkowicie pominac uczucia


No właśnie uczucia są odpowiedzią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1813 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12572
a ile teraz masz kalo?

Jedz jak bestia, ćwicz jak bestia, bądź bestią!
Instruktor kulturystyki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5264 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39848
w ostatnich dniach szczerze to nie wiem ale starałem się miec nie mniej niż 2500
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1813 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12572
Aha, Masz już jakiś zarys planu?
Jabłczan? Skąd ten pomysł?

Jedz jak bestia, ćwicz jak bestia, bądź bestią!
Instruktor kulturystyki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5264 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39848
zastanawiam się troche który z gotowych planów wybrać, jabłczan hmm zawsze gdy robie siłe biore jabłko i dobrze na tym wychodze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1813 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12572
Ja robiłem typowo siłowo raz na podciągnięcie to robiłem bill stara i wyniki były dobre z tego co pamiętam.

Jedz jak bestia, ćwicz jak bestia, bądź bestią!
Instruktor kulturystyki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5264 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39848
mi chodzi przede wszystkim o WL :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

HGH Night

Następny temat

testy suplementów

WHEY premium