SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powiększenie wycisku

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3429

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 933 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11800
Ile wyciskałeś na początku? Masz miesiąc stażu i się pytasz jak zwiększyć wycisk? Nic Ci się nie przyda. Prawdę mówiąc nie musisz niczego brać, ani stosować wyszukanym treningów siłowych, nawet nie powinieneś. Ćwicz jak ćwiczysz, zobaczysz 100 pójdzie w mig. A dopiero później możesz się głowić co zrobić dalej.

Ludzie, jak wy mnie dobijacie! 4 treningi klaty mają za sobą i narzekają że im klata nie idzie! Cierpliwości! Tacy jak ty się szybko wypalają!

http://www.sfd.pl/[BLOG]_90packer__Mens_sana_in_corpore_sano.-t1088838.html

"Ciągi w paskach to jak jazda na rowerze z bocznymi kółkami" - BYK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5724
po pierwsze zmień trening, bo nawet nie musisz mówić jaki masz, kto chcąc się rozwijać trenuję 2 godz ?? skorzystaj w fbw w zwykłym skróconym wariancie, żadne 5x5 na razie nie jest Ci potrzebne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129
Arbuz, wiesz dobrze że nie chodzi mi o 200kg, chodzi mi jedynie o poprawienie wycisku.Zanim zacząłem ćwiczyć 50kg nie mogłem podnieść, troche rozruszałem swoje mięśnie i jak narazie 50kg 3 razy podniose (wiem dobrze że wstyd ale nic nie poradze).
Co do planu to nie robię żadnych splitów bo po miesiącu treningu nie ma to raczej większego sensu. Ćwiczymy ogólnorozwojówke czyli:

ławka prosta: 35kg 4s po 8powt
ławka skośna: 35kg 4s po 8powt
na barki: 25kg 3s po 8powt
szrugsy: 40kg 3s po 8-10powt
uginanie na modlitewniku: 25kg 2s po 8 powt
uginanie stojąc: 30kg: 2s po 10powt
przysiady ze sztangą: 30kg 2s po 10powt
wiosłowanie sztangą w opadzie: 30kg 4s po 8-10powt
wiosłowanie hantelkiem w podporze o ławke: 4s po 10 powt
pompki: 2s po 15 powt
pompki z 10kg na plecach: 2s po 10powt

Wiem że moje wyniki są śmieszne ale nic na to nie poradzę:) dopiero zaczynam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129
No więc ile mam ćwiczyć? Ćwiczymy z wraz z kumplem także w tych 2 godz ćwiczę i ja i kumpel.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
To jest FBW? Bo nie wygląda... Powinno być jedno ćwiczenie na każdą grupę mięśniową, po 4 serie.

https://www.sfd.pl/PROPOZYCJA_PLANÓW_TRENINGOWYCH-t398495.html

Dobierz sobie jakiś plan

Zmieniony przez - hadesZiom2 w dniu 2009-03-06 21:31:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5724
zbyt obszerny plan! 5 ćwiczeń wielostawowych Ci wystarczy
przysiad
rumuński
mc
płaska
military press
drążek nachwytem

zwykły fbw ćwiczony 3 razy w tyg złożony przykładowo z tych ćwiczeń w całości Ci wystarczy i wtedy wyrobisz się z treningiem w czasie krótszym niż godzina.

edit: Hades 4 serie to dla niego stanowczo za dużo. na nogi i plecy daj 3 serie a na resztę 2 i wystarczy

Zmieniony przez - borat147 w dniu 2009-03-06 21:34:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
No ja robiłem 4 serie na klatę, plecy, nogi (dwugłowy 2 serie , czterogłowy 2x uda) a na mniejsze typu tric % bic po 3 serie.

Ale nie ma co robić off - topu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129
Czyli taki trening jak teraz nie może być? Ćwiczy mi się nim całkiem nieźle ale jeżeli mówicie żebym zmienił to OK postaram się coś zaradzić.Pisaliście że plan jest zbyt obszerny, w czym to przeszkadza? (pytam bo na prawdę nie wiem)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Jak na ogólno-rozwojówkę to po prostu za dużo ćwiczeń.
Rób ten trneing, który Ci wkleiłem wcześniej.


pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129


Jutro trening więc zacznę robić tak jak mówiłeś
A
Wyciskanie na płaskiej sztanga 3 serie (klatka piersiowa)
Wyciskanie hantli + unoszenie bokiem 2 serie (naramienne)
Wyciskanie francuskie leżąc 2 serie(triceps)
Podciąganie na drążku 3 serie (najszerszy grzbietu)
Przysiady ze sztangą 3 serie (czworogłowy uda)
Martwy ciąg na prostych nogach 3 serie (dwugłowy uda)
Uginanie ze sztangą 2 serie (biceps)
Wspięcia stojąc 3 serie (łydki)
Brzuch

Przez jakiś czas to polecimy a później zobaczymy.Ostatnio staram się nieco poprawić moje plecy bo są bardzo mizerne ( sam zobacz jakie... nie śmiać się:D hehe) robię wiosłowanie sztangą i hantelkami, muszę zrobić sobie jakiś solidny drążek i wtedy szerokim uchwytem będe leciał.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ćwiczenia na rowerku

Następny temat

linki z gotowymi treningami na mase;]

WHEY premium