SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powiększenie wycisku

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3422

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129
Witajcie
Mam do was małe pytanko. Ćwiczę od niedawna z kumplem 3x w tygodniu po 2 godzinki ogólnorozwojówką. Chciałbym powiększyć wycisk na klatkę, jak narazie z moim wyciskiem jest żenada... przy masie 64kg wyciskam zaledwie 53kg, chciałbym to polepszyć. Co proponujecie na polepszenie wycisku? 5x5? Ewentualnie jakie ćwiczenia oprócz wyciskania na płaskiej/skośnej mam wykonywać i jakie obciążenie w miarę proporcjonalne do mojej masy mam dobierać.
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Wypełnij ankietę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129
Płeć : Mężczyzna

Wiek : 16

Waga : 64

Wzrost : 172

Cel treningowy : Chcę zwiększyć wycisk na klatkę

Staż treningowy na słowni : 1 mies

Uprawiane inne sporty : czasami piłka ręczna i siatka


Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : Ławka regulowana, gryf prosty, 50kg obciążenia, 2 hantelki z regulacją obciążenia, modlitewnik

Dieta : Jak narazie dostarczam organizmowi dużo białka. W następnym tygodniu kupuję Ostrowie

Przeciwskaznania medyczne : brak

Zażywane suplementy Brak

Polecą sogi za pomoc

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1336 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10876
a ile brałeś jak zaczełeś ćwiczyć?

Nie ćficzem nuk!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1336 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10876
Jedz oprócz białka węgle np. kasze, ryż, makaron, ziemniaki przed i po treningu, ale nie przed snem.

Nie ćficzem nuk!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Wklej swój plan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4676
Zwiększ ciężar od 80% do 100%. Zwiększ ilość węglowodanów w diecie. Masz tyle samo lat co ja tyle ze ja wcześniej zaczynałem. Jak ćwiczysz z kumplem to możesz także spróbować wymuszonych powtórzeń chodź masz zbyt krótki staż tak mi się wydaje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4676
I wklej swój dotychczasowy plan.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Co z tego jak zwiększy ciężar, jak serii będzie za mało / za dużo...


Poczekajmy aż autor wklei plan , rozwieje nam to wszystkie wątpliwości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 109 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1969
kurcze .. sory ale mnie to denerwuje .. ile bys chcial wyciskac w wieku 16 lat ?? 200 kilo ? trenujesz od niedawna czyli poczekaj troche a samo wszystko przyjdzie ... sam nie wyciskam( w serii bo na raz uwazam nie ma sensu ... ) za duzo ale wiem ze to normalne ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Robi się off - top.
Koledzy, poczekajmy na autora a w między czasie przeczytajcie post:

"[art] Pisanie jest sztuką".

Jest podwieszony.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ćwiczenia na rowerku

Następny temat

linki z gotowymi treningami na mase;]

WHEY premium