SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poprawa siły wycisku według Jarka Dymka

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6438

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 653
Siema mam 2 pytanka dotyczace nizej ukaznego 6 tygodniowego planu. wkleilem juz to w treningu dla zaawansowanych ale odesłali mnie tutaj heh. ;]

1. Czy ktos z was moze stosowal ten plan? Wy sami albo wasi znajomi??
2. Jakie rezultaty po tym planie? Ile kg przyszlo na ławce i czy klatka wam urosla ;p

Plan na poprawe siły wyciskania Jarka Dymka

Pierwszy
Poniedziałek 80%*2pow*6seri
Środa 80%*3pow*6serii
Piątek 80%*2pow*6serii
Drugi
Poniedziałek 80%*4pow*6serii i
Środa 80%*2pow*6serii
Piątek 80%*5pow*6serii
Trzeci
Pn 80%*2pow*6serii
Śr 80%*6pow*6serii
Pt 80%*2pow*6serii
Czwarty
Pn 85%*5pow*5serii
Śr 80%*2pow*6serii
Pt 90%*4pow*4serie
Piąty
Pn 80%*2pow*6serii
Śr 95%*3pow*3serie
Pt 80%*2pow*6serii
Szósty
Pn 100%*2pow*2serii
Śr 80%*2pow*6serii
Pt 105-110%*1pow*1seria

Dodajesz sobie w każdym dniu 1 inne ćwiczenie na klatkę według uznania np. rozpiętki, wyciskanie w skosie.
Do tego dokładasz 3 ćwiczonka na inną grupę mięśniową, którą robisz raz w tygodniu, według uznania.
UWAGA!!! Jeżeli nie wykonasz sam normy cofasz się o tydzień w rozpisce i kontynuujesz.
Gdy osiągniesz nowy rekord robisz ćwiczenia na podtrzymanie siły:
2 razy w tygodniu:

80%*8pow*2serie
85%*5pow*2serie
90%*2pow*1seria
95%*2pow*1seria

Trening czyni MISTRZA

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49349
trening wydaje mi się dobry ale dla ciebie to dużo z wczesnie radze ci potrenować metodą 5x5

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6169
To tening rozpisany głównie pod przysiady! ale jeżeli ktoś chcę ławkę??(należy pamiętać o regeneracji)

dzień bez wstawania jest piękny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1215 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12138
ja w poniedziałek zaczołem metode 5/5 i jakoś idzie

pumping iron

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 653
Metoda 5x5 jest bardzo ciekawa. Napewno kiedys ja bede cwiczyl ale mysle jeszcze nie. Myśle juz moge robic ten pla. Nie zmienilem stazu w danych ćwicze sysytematycznie od wrzesnia wczesniej z 2 lata w szkole interesowalem się

Trening czyni MISTRZA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 653
Ludzie mam jeszcze 1 do was b. wazne pytanie. Czy ten plan mozna stosowac na poprawe takze przysiadów i martwego ciągu ??

Pon. nogi, klatka, mc
sr. to samo
pt. to samo
?? i najwyzej do kazdego dodalbym po jakims jeszcze cwiczeniu. Przerwy skurucone do 1-2 min ??

Trening czyni MISTRZA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 363 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3117
witaj ja ci umiem odpowiedzieć na te pytanie ponieważ robiłem ten trening 2 razy za pierwszym razem przez 6 tygodni poszło mi 14kg na sztandze z 86 na 100 i teraz kończę go robic drugi raz,w niedziele podchodzę pod rekord

pozdro...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 653
Aha to dobrze 14 kg to sporo a brales cos do niego ?

A teraz jak robisz 2 cykl to zwiekszyles troche intensywnosc bo ja mysle zeby zwiekszyc tak o 2-5% w kazdym dniu.

A co z tym moim pomyslem zeby oprócz klatki robic jeszcze nogi przysiady i martwy ciag takim samym rozkladem ??

Trening czyni MISTRZA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 653
Polaco a jak dłygą przerwe zrobiles miedzy cyklami ??

Trening czyni MISTRZA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 363 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3117
1 miesiąc przerwy a do tego nic nie brałem...na suchonie wiem to plan na sile klatki a nie nóg itp do tego są już inne treningi ale na klatę polecam ten


Zmieniony przez - polaco_922 w dniu 2008-01-31 13:52:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 653
Jak pobijesz rekord w niedziele to napisz jakbys mógł ile tam przyszlo po 2 planie :] A to twój 1 taki na sile byl czy wczesniej jakies inne robiles. Bo ja sie zastanawiam zy przed tym nie zrobic wlasnie tej metody 5x5

Trening czyni MISTRZA

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zbijanie wagi

Następny temat

jaki przedstartowy przed zawodami w wyciskaniu na klate????

WHEY premium