SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poważny Temat, Prośba o info

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2153

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

37

Waga

90

Wzrost

185
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 47 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58
Hej. na wstępie chcialbym przywitać wszystkich. Bardzo prosze o powarzne odpowiedzi a troli klawiaturowych zapraszam gdzieś indziej..

Czytałem różne opinie na temat dopingu, jak równirz tu na forum. co jest dobre a co nie jak zacząć a gdzie sie popełnia błędy. nie zmienia to faktu że chciałbym prosić o pomoc w dobraniu lu zestawieniu starter pack`a. jesli nadal czytacie i nie znudziło to nikogo to napisze ciut o sobie i powód dlaczego zaczynam tzw doping....

Mam 37 lat 185cm wzrostu, budowa proporcjonalna, waga 9 tygodni temu ponad 100kg, po 4 tygodniach diety i suplementu diety oraz basenie zrzuciłem do 87kg 3 tyg przerwy i efekcie yoyo 92kg na chwile obecną. rospoczołem kolejną faze walki z tłuszczem. za kolejne 4 tygodnie waga spadnie do około 85-87kg i wtedy zamierzam skoncentrować się na budowie mięśni.

Niestety naturalna produkcja testosteronu w moim organiźmi jest na bardzo niskim poziomie, po przebytym raku jądra oraz amputacji jednego około 4 lata temu. Na chwile obecną nie nadaje się do leczenia pod kontrolą lekarską... nie wnikając w szczegóły sprawy łóżkowe to katastrofa... przez jakiś czas brałem olimp t-100 dzięki czemu pewne sprawy uległy poprawie. co utwierdza mnie w podiętej decyzji co do dopingu. Główne ćwiczenia jakie wykonuje to co drugi dzień basen, ciągłe pływanie przez 40min.

prosił bym o wskazanie od czego zacząć po skończonej diecie, jakich środków urzyć w połączeniu z Testosterone Propionate. (kłucie częste nie gra roli jestem przyzwyczajony)

jaki cykl, oraz po cyklu...

Dzięki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 364 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2432
prop w sumie średnio nadaje się na htz, mniej więcej 50mg c3d wypada, no ale c3d są już wyczuwalne wahania stężenia, dlatego polecam enan/cypio w dawkach 125mg c5d i masz test w górnych granicach normy, a nawet delikatnie powyżej, no ale tu też dużo zależy od jakości towaru ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 509 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14294
https://www.sfd.pl/ANKIETA__Zanim_zadasz_pytanie-t297513.html 

Dąż do celu, gdy wszyscy jeszcze śpią.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 1430 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29261
diety się nie kończy jak chce się coś osiągnąć zwłaszcza jak masz zamiar brać się za doping. wypełnij ankiete

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 47 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58
pisząc dieta miałem na myśli stricte pod kontem odchudzenia, a nie kontroli diety w trakcie dopingu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Rozpisz jak wyglądała ta dieta.

Wypełnij też ankietę z linku, który podał Ci kolega w poście powyżej.

Zmieniony przez - KruQ w dniu 2014-09-06 22:51:42

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 47 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58
1. WIEK: 37
2. WAGA: 91
3. WZROST: 185cm
4. WYMIARY:
-biceps: 32cm
-klatka: 102cm
-udo: 56cm
-talia: 92(pas)
5. STAŻ NA SIŁOWNI: basen 3 razy tygodniowo od 3m-cy (uzupełniam brzuszkami, pompki)
6. DIETA:
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: nigdy
8. TRENING: basen 3 tyg.
9. CEL CYKLU: wzrost siły, umiarkowany wzrost masy
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: brak
11. POZIOM BF%: nieznany
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): budowa proporcjonalna raczej z endecją do tycia
13. STAN ZDROWIA: zdrowy
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: małe owłosieni, bez skłonności do łysienia
15. PPM (podstawowa przemiana materii): szybka
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: brak
-martwy ciąg: brak
-przysiad: brak

Zmieniony przez - REDm8 w dniu 2014-09-06 23:04:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 47 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58
wędlina, warzywa, pierś z kurczaka.
gorące napoje tylko z brązowym cukrem.
nie jem w ogóle słodyczy, pieczywo to około 3-4 kromki dziennie. pije wodę.
ostatni posiłek pomiędzy 18-19 ale nie później.
tak było zawsze że gdy nie pracuje praktycznie nie odczuwam głodu, jem na przymus. dopiero po dużym wysiłku typu basen.
obecnie od tygodnia: animal flex na stawy, animal cut, CLA.

Zmieniony przez - REDm8 w dniu 2014-09-06 23:15:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 47 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58
w chwili obecnej zbijam tłuszcz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 118 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3241
REDm8

wędlina, warzywa, pierś z kurczaka.
gorące napoje tylko z brązowym cukrem.
nie jem w ogóle słodyczy, pieczywo to około 3-4 kromki dziennie. pije wodę.
ostatni posiłek pomiędzy 18-19 ale nie później.
tak było zawsze że gdy nie pracuje praktycznie nie odczuwam głodu, jem na przymus. dopiero po dużym wysiłku typu basen.
obecnie od tygodnia: animal flex na stawy, animal cut, CLA.

Zmieniony przez - REDm8 w dniu 2014-09-06 23:15:56



brazowy cukier jest gorszy od bialego,poczytaj troche, jak musisz slodzic to polecam stevie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 267 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 62177
Wrzuć badania hormonów, bo chyba robiłeś?
I rozpisz dietę, ile czego jesz, a nie tylko co jesz.

Zmieniony przez - kenet1976 w dniu 2014-09-06 23:38:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 47 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58
tak test był robiony, i powtórzony dwa razy a to ostatnie wyniki...
Testosterone 331 (249-836)
Free T 10.1 (8.7-25.1)


Zmieniony przez - REDm8 w dniu 2014-09-06 23:46:13
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przedłużenie mety

Następny temat

pomoze Ktos przy układaniu cyklu ?

WHEY premium