SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzeby trening na podtrzymanie sily w wyciskaniu lezac

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1826

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 641 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5376
tak jak w temacie, robie teraz trening typowo silowy i po nim chcialbym zrobic trening na podtrzymanie sily aby to co wymeczylem ciezka praca nie spadlo ;) Jezeli ktos zna jakis albo znalazl w wyszukiwarce to bardzo prosze o wklejenie bo ja szukalem i jakos nie moge znalezc;/

Walcze do ostatniego tchu, każde powtórzenie dla mnie kwestią bytu.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
za wiele tos ty nie napisał o sobie- choćby nawet w profilu

zreszta trening , ktory najlepiej podtrzymuje efekty osiągnięte na poprzednim to ...trening regeneracyjny i nastepujący po nim wlaściwy do celow- a sam w sobie podtrzymujący na dłuzszą metę nie istnieje raczej...

ps. siłe wypracowaną może podtrzymac zwykly trening masowy, jednakże info jest tak skąpe, ze nie podejmuje sie nawet ogolnego wskazywania kierunku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 641 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5376
Oj info skape bo myslalem ze takowy istnieje;) i w tym przypadku moje dane bylyby niepotrzebne :)

wiek 18
staz z 1,5 roku
Waga 70-72 to zalezy
Wzrost 180cm
Dieta brak

niewiem co tu wypadaloby jeszcze podac:)
Ale szczerze to juz odpowiedziales na moje pytanie wiec dzieki, myslalem o tym aby po okresie regeneracyjnym zrobic masowke ale boje sie troche ze jednak sila w wyc. spadnie no ale nic zobaczymy. Pozdro

Zmieniony przez - dającymaxa w dniu 2008-08-17 12:28:45

Walcze do ostatniego tchu, każde powtórzenie dla mnie kwestią bytu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 516 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18189
A co się tak boisz? Startujesz w jakiś zawodach w wyciskaniu? Czy się boisz, że kumple będą się śmiać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
sila nie powinna spaść przy masówce, mysle, ze jeslibys zbyt długo kontynuował treningi na siłę to wtedy prawdopodobieństwo spadkow tejże siły byłoby wieksze...
jeżeli istnieje tego rodzaju zmienność treningów, właściwie rozłożona to wtedy właśnie - w przeciągu dłuzszego okresu czasu- można uzyskac wyniki najlepsze.

mysle więc że nie ma podstaw do obaw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 641 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5376
Nie boje sie ze kumple beda sie smiac bo i tak biore wiecej od nich jak narazie:) Chodzi mi o to by wszystko o co sie staram sie zawalic przez jakis glupi blad. Apokalipsa dzieki wielkie za rady zrobie tak jak napisales wezme sie za porzadna masowke i tyle:) A jeszcze co do obaw to i tak cwicze tylko i wylacznie dla siebie wiec wiesz;]Pozatym musze startowac odrazu w zawodach jak robie trening na sile bo nierozumiem?;] Pozdro

Zmieniony przez - dającymaxa w dniu 2008-08-17 16:57:18

Walcze do ostatniego tchu, każde powtórzenie dla mnie kwestią bytu.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na siłę!Pomóżcie

Następny temat

Split podwójny - do oceny

WHEY premium