SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebuję Waszej pomocy!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1438

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 167
Dzięki. Mam zamiar brać kreatynę. Jakie dawki? Kiedy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Odpuść.Dieta i dobry trening.A co do tego 2 nie jestem pewny,1,5/2 godziny na siłowni? Co ty tam,drzemkę sobie urządzasz między partiami?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12049 Napisanych postów 160477 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234523
j/w
na kreatyne przyjdzie czas, obecnie nie wytworzysz odpowiedniego srodowiska by wyciagnac z niej jak najwiecej.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 167
Po jakim czasie mogę brać kreatynę? A na siłowni będąc 1,5-2 h da się dużo zrobić ale nie przesadzając. Poniedziałek barki biceps zostaje czas na delikatny trening klaty Środa biceps, triceps, klata Sobota plecy i nogi miały być, ale za nogi się nie biorę na razie bo w dzieciństwie miałem problemy ze stawami kolanowymi, więc znowu klata w sobotę ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
raz wtyg klata wystarczy, jak osiągniesz stagnację.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 167
Ile serii robić po ile powtórzeń na jedną partie mięśni? Robić serie na przemian np: seria biceps seria klata seria biceps seria klata... itd czy może ciągnąć do końca biceps i po bicepsie zaczynać pracę nad klatą? Z góry dzięki, pozdro ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12049 Napisanych postów 160477 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234523
najpierw jedna partia pozniej druga
serii 4-5
powtorzenia 10-12

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bardzo narwany jesteś.
Twoje wypowiedzi są strasznie chaotyczne.
https://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html
Poczytaj, zdobądź wiedzę, przemyśl swoje wypowiedzi.
Zacznij od diety i treningu, na suplementy będzie pora.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 167
Narwany ;) jest progres, zmieniłem już ciężarki i widzę przyrost, dobrze się dzieje ze mną ;p pracuję nad dietą, nie ma lipy ;D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

muay thai , capoeira ?

Następny temat

rzezba cwiczenia

WHEY premium