SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebna pomoc w treningu + dieta ( ocena )

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8160

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 79 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 765
dlatego was się pytam, bo kogo się nie zapytam to tysiąc wersji. Czyli resumując trening ten jest dobry ale dieta inna dać czy wszystko do kitu?Dotychczas jadłam wszystko tylko odchudzałam, nie stać mnie na jakieś nie wiadomo jakie składniki. Biorę to co jest dostępne co mniej więcej mam w domu, bo moja rodzina nie zważa na zdrowy styl życia. A w wakacje sobie pozwalałam na węgle wieczorem to tyłam, ja na prawdę jak więcej zjem to od razu tyję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
No ba pewnie, ze tyjesz bo glodzisz ogranizm a ten w obronie bedzie magazynowal WSZYSTKO co sie da. Zalamanie metaboliczne sie klania. Trening z pominieciem tej strasznej ilosci kardio (przy tak niskiej kcal) i interwalow jest ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 79 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 765
a gdyby tak robic ten trening 3 razy w tyg i tylko jak jestem na siłce po tych cwiczeniach robic interwały 30 min bedzie ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Trening może być - nie wiem tylko czy tak z miejsca podołasz seriom łączonym. Ale to już się przekonasz "w boju".

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 79 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 765
Narazie muszę ten plan ogarnać bo jest to dla mnie strasznie nie czytelne , nie mam pojęcia co kiedy robić w jakie dni. I filmiki muszę ogarnąc jak to w ogole wykonywać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Jak cos jest niejasne w tej rozpisce to pytaj. Może pomożemy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 79 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 765
Dziewczyny a ocencie czy lepszy tamten czy ten :
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 79 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 765
A
Klatka piersiowa:
- Wyciskanie hantli na skosie 3s
Barki:
- Wyciskanie hantli 2s
Tricepsy:
- Pompki na poręczach 2s
Plecy:
- Martwy ciąg 2s
- Podciąganie na drążku 2s
Nogi:
- Prostowanie nóg w siadzie 2s
- Uginanie nóg w leżeniu 2s
Bicepsy:
- Uginanie ramion ze sztanga 2s

B
Klatka piersiowa:
- Wyciskanie sztangi płasko 3s
Barki:
- Military press 2s
Tricepsy:
- Prostowanie ramion na wyciągu 2s
Plecy:
- Wiosłowanie sztanga 2s
- Unoszenie z opadu 2s
Nogi:
- Przysiady ze sztanga 2s
- Uginanie nóg w leżeniu 2s
Bicepsy:
- Uginanie ramion ze sztangielkami w chwycie młotkowym 2s
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 79 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 765
A jeszcze dwa pytania zaczełam oglądac filmiki na youtube Jacka Bilczyńskiego i fajnie opowiada , coś mi się rozjasniło dlatego stad moje pytania czy do powyższego schematu moge być 3 tyg załóżmy bilans dodatni a kolejne 3 tyg ujemny zeby lekko byly miesni ale jednoczesnie spadał tluszcz. I do tego zestawu dodać jeden dzien na same interwały a np do dni silowych dodac czasem areoby. Co wy na to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Drugi gorszy, w ogole nogi na maszynach to ten tego...:( Martwy ciag umieszczany jako cw na plecy....kiedy to sie skonczy? Interwal 1 ok, aeroby na takiej kcal sobie odpusc.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój początek

Następny temat

Trening i dieta dla osoby z II st otyłości

WHEY premium