SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening i dieta dla osoby z II st otyłości

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 955

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5
Witam. Jestem kobietą, 21 lat, 160 cm wzrostu i...wstyd się przyznać...niemal 100kg wagi. Czuję, że to ostatni moment na zmianę. Gdy i tym razem mi się to nie uda, chyba się totalnie załamie. W moim życiu było wiele wzlotów i upadków jeśli chodzi o wagę. Już jako dziecko w podstawówce zaczęłam tyć i byłam nawet na obozie odchudzającym, schudłam co prawda, ale szybko nadrobiłam to z nawiązką. Tak gruba jak teraz nie byłam nigdy, przeszkadza mi to, a dodatkowo nie wiem jak się za to zabrać. Piszę z prośbą o pomoc, każda się przyda. Z przyrządów do ćwiczeń mam wioślarza, starego, bez regulacji obciążenia, w tym momencie jestem w stanie zrobić około 20 powtórzeń. Chciałam też biegać, ale niestety moje kolana tego nie wytrzymują. Nie stać mnie na siłownie, basen, trenera czy kupno planu dietetycznego. Proszę, a raczej błagam was o pomoc. Co robić, jak schudnąć, co jeść, jak ćwiczyć?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Kira poprosimy o pelna ankiete z regulaminu dzialu. Rozpiske jedzeniowa koniecznie plus jakies w miare aktualne badania krwi jezeli byly.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Tak jak Tetiszeri napisała - pełna ankieta na początek. A poza tym głowa do góry. Jesteś młoda, wszystko w Twoich rękach. I w domu można trenować nie ponosząc jakichś wielkich kosztów. No ale o konkretach pogadamy jak pojawi się ankieta.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
Moim zdaniem lektura obowiązkowa jest tu: https://www.sfd.pl/Brand_New_Kreweta,_czyli_startując_od_pulpeta_;__-t956939.html a zwłaszcza dziennik z pierwszego roku walki z nadwgą/otyłością.

Myslę, że lektura zmagań Krewetki pozwoli Ci przybliżyc sobie nieco z czym potencjalnie będziesz się zmagac i dać wyobrażenie jaki ogrom pracy i wyrzeczeń Cię czeka.
Wszystko w Twoich rękach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Kokosik, mhm Krewetka tutaj dla wielu z nas powinna być "natchnieniem" Babka z wielką gotowością do walki! Kirka jestem nieco wyższa, ale 2 lata temu też miałam 106kg na wadze.
Wszystko da się zrobić :) Powodzenia i zaglądam ; )

Edit.:
https://www.sfd.pl/REGULAMIN,_OBOWIĄZKOWA_ANKIETA-t1066636.html Ankieta, możesz wrzucić jak jadałaś do tej pory, by móc też wprowadzić Ci jakieś makro https://www.sfd.pl/JAK_DODAĆ_ZRZUT_Z_POTRENINGU__NOWA_WERSJA_!_-t969797.html, na pewno ktoś mądrzejszy wpadnie i pomoże


Zmieniony przez - blue_hope w dniu 2015-12-02 12:24:28
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebna pomoc w treningu + dieta ( ocena )

Następny temat

Kobieta na siłowni - czyli pułapki z żelaza. CZ. I

WHEY premium