SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebna dieta, dobry spalacz, wsparcie.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3893

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 128
dziękuję Ci bardzo ale nowa jestem i troche nie czaiłam o co chodzi i poprosiłam o pomoc a nie miło mnie potraktowano:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Blondi, poczytaj cos z dziennikow dziewczyn. Postaraj sie dobrac tam kogos z podobnymi zalozeniami do Twoich. Znajdziesz sporo w Dzienniki dla Poczatkujacych.



Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2010-01-05 23:44:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1606 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10034
blondi: ja wszystko rozumiem, ale w wiekszosci tematow z dzialu zaczynasz wklejac bez sensu calosc artu moralesa i to pod wypowiedziami moralesa kiedy link do tego artu ma on w podpisie, a poza tym prowadzisz z ludzmi w wielu tematach rozmowy w stylu czat-gimnazjum wiec wiesz...

Nie krępuj się z tym SOG'iem, no dalej!

http://www.sfd.pl/WPC_fan/Blog/Redukcja-t543349-s22.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1675 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7226
Dzięki wszystkim. Nie no, wziąłem 4 tabsy, a dietę mam.
Mam znajomych co razem się odchudzamy, więc powinno być łatwiej ;]

Jak będą postępy to będę informował.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1675 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7226
Hmm. Sorry, że ppp, ale usłyszałem o diecie kopenhaskiej. Warto się w to plątać?

Zmieniony przez - garenge w dniu 2010-01-07 15:01:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1675 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7226
A więc Kopenhaska odpada. :)

Jadę na diecie 2500 kcal i 2-3 kapsułka TSE przed śniadaniem, 1 przed obiadem ( lub wgl) i 3 przed treningiem ( jak nie przed obiadem to 4).

Do czasu, aż będę gubił wagę na tej diecie to bd ona :)

Potem planuję 2200kcal.

Od 95 kg planuję stosowac Scorcha, Venoma, Stack Force ( gł. na pobudzenie przed zawodami, ale słyszałem, że to też spalacz) lub CYTOGENIX XENADRINE.

Z przeważeniem na to ostatnie :)


Ale póki co. Trenujemy normalnie i ćwiczymy silną wolę.
Po TSE nie widzę, abym bardziej się pocił.
Często jest mi zimno. I to nawet bardzo.
Czasem jest cieplej, ale tylko chwilowo.


Waga z dnia 07-01-2010 105,1 kg

A więc mały postęp jest. Przypominam zaczynałem z wagą 108,9 kg.

Spadam, bo jutro 2 treningi.
Jeden o 6;30 i trzeba wstać o 5;20, drugi o 16;30

Więc szykuje się mocny wycisk.
Ale to oznacza, że więcej schudnę :]

Pozdrawiam
Grubasek Garenge
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak tyjesz wiecej niż 1kg na tydzień :D to dołoż Kcal do diety.
i sie waż naczczo a nie w południe :D

swoją drogą jak pływasz dziennie 2H na basenie przy swojej wadze to jestem naprawde pełen podziwu

ja po 2H pływania zdycham ( bo to jest 6-7 KM !!) Także drugiego dnia tyle bym już nie zrobił :D:D:D
ALe zycze powodzenia

BTW bo chcialem znaleźć twoją diete i wogóle :D:D i natraifłem na twoj topik z wynikami :D:D:D także już pamietam to ty jesteś tym mistrzem z basenu :D:D:D Co robi takie wyniki :D:D (15,5 km na zawodach w 5,5 Godziny XDDD ) mistrzu mistrzu ty mój :D:D:D

także czekam aż cie bede ogladac w tv :D
Pozdro

nie no

Zmieniony przez - LeeJaedong w dniu 2010-01-08 00:06:03

Zmieniony przez - LeeJaedong w dniu 2010-01-08 00:13:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1675 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7226
Jak chcesz mnie oglądać w tv , to mi najpierw pomóżcie zrzucić 30 kg.

2h to 5-6 km.

A dzisiaj popływałem sobie z rana o 6.30 3 km i gadałem z trenerem i poleca stack force na pobudzenie.

Nie wytrzymałem i ukroiłem kawałek babki.

Ale jadłem dziś tylko bułkę i owsiankę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie masz diety podaje jaką masz wiec ci nikt nie pomoże
Wogóle pierwszy raz widze takiego sportowca z takimi wynikami z taka nadwaga :D Jakbyś przez miesiąc dziennie pływał po 6km to 10kg poleci bez żadnego problemu :D:D A jednak nie poleciało wiec coś jest nie tak :]:]

Daj diete ułozoną bo żadne suplementy ci nie pomogą musisz to wkońcu zrozumiec.

Zmieniony przez - LeeJaedong w dniu 2010-01-08 16:28:36
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o chwile czasu..

Następny temat

brak postepow w zrzucaniu tluszczu - co zmienic/dodac ?

WHEY premium