SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebna dieta, dobry spalacz, wsparcie.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3900

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1606 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10034
co do spalaczy to jest pewna roznica miedzy TSE a Scorchem. jesli o tym nie wiesz t tym bardziej nie powinienes sie za to brac, nie teraz.
13kg przez swieta to nie tak troche, ale jak szybko przyszlo to i szybko pojdzie. gorzej jakbys musial pozbywac sie tluszczu na ktory pracowales sobie 20 lat

dieta 1800kcal to bedzie za malo nawet na koniec redukcji. badz powazny chlopie! przeczytaj temat z gory dzialu o podstawach ukladania diety, przemysl to i uloz cos do sprawdzenia. widze, ze jak myslisz o basenie 7 razy i drogich spalaczach to spokojnie i bez obaw mozesz ulozyc idealna, urozmaicona diete w ktorej bedzie miejsce i na dobre ryby, i na wolowine i olej lniany, oliwe z oliwek
czytaj, ukladaj, zapyerdalaj ino dym, a spalisz to szybciutko.
imo jesli doswiadczyles skoku wagi 13kg w powiedzmy 2-3tyg to nie masz co sie przejmowac ksiazkowymi spadkami wagi max4kg na miesiac, nie w takim przypadku. dobra dieta z odpowienia, spora iloscia kalorii, ruch, 2 miesiace i nie ma tego bez spalacza potem jedziesz dalej, resecik, znowu dalej, myslisz juz o spalaczu i na wiosne/lato jestes brad pitt
drazek i hantelki sa ok, szkoda, ze zamiast atlasu nie masz zwyklej lawy i stojakow do wyciskania, ale da rade i z tego cos sklecic. liczy sie sumienny trening i systemaycznosc.
pozdro

Nie krępuj się z tym SOG'iem, no dalej!

http://www.sfd.pl/WPC_fan/Blog/Redukcja-t543349-s22.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 128
MAN SCROCH
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1675 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7226
Idę zjeść, bo jestem zajechany po treningu. Dziś pierwszy trening był z 4 kapsami TSE.
Iiii.
Nie działał na mnie za bardzo. Trochę czerwony byłem i tyle...

Zważę się, potem brzuszki i układanie dietki 2800 kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Nie działał na mnie za bardzo

Trzeba bylo o diecie najpierw myslec, a nie lykac tabletki, bez sensu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 128
A mogli byscie mi pomoc ulożyć dietę ????Jestem tu nowa wiec wielka PROŚA:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1675 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7226
Da mnie zaczął i treningi 2 też już pomogły, bo waga pokazuje 107,5 :]

PS

Blondi, to nie ten dział. Przeczytaj podwieszone tematy tak jak mi radzili i ułóż ją sama. Potem wstaw w swój temat do sprawdzenia.

Zmieniony przez - garenge w dniu 2010-01-05 19:32:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 128
Tak mam juz swoj temat tylko jest na samym końcu i nikt go jeszcze nie skomentował wrrrr:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1675 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7226
Dobra. Ogarnij się kobieto. To nie nk, żeby komentować :p
Nikt nie napisze za Ciebie diety!
Mam małe pytanie do pozostałych użytkowników.
Co zrobić lub zjeść jak dopada mnie głód?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 128
Weż ty się ogarnij i Ciebie o zdanie nie pytałam Nk ha widać ze to ty lubisz dzieciaczku elo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1606 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10034
jak bolek1970-najpierw dieta, potem spalacze.
nie dzialal TSE? troche czerwony? a skad wiesz, ze nie dzialal? jakiego dzialania oczekujesz?
2tbl TSE i juz 1,5kg mniej, dobrze rozumiem? oj chyba przeceniasz te spalacze...

poza tym kontroluj bajere bo to jest wlasnie TEN dzial i Blondi dobrze trafila, tylko nie ten temat. rozumiem nerwy, ale spokojnie, ma juz swoj i bedzie cierpliwie czekac miejmy nadzieje

blondi: twoj temat nie jest na koncu. poza tym zalozylas juz 2 i mimo to prosisz o pomoc tutaj. badz cierpliwa, moderatorzy nie zarabiaja na doradzaniu kokosow i nie leza teraz z laptopem na seszelach tylko maja wlasne zycie, rodzine, niektorzy placzace dzieci, prace, wlasne zajecia w wolnym czasie i treningi. w miare mozliwosci udzialaja pomocy i chwala im za to, a za takie teskty typu "dzieciaczku elo" to mozesz wyhaczyc bana w szybkim tempie. trzymaj fason, to nie klatka pod wiezowcem tylko porzadne forum. powodzenia zycze i wytrwalosci, pozdro

Nie krępuj się z tym SOG'iem, no dalej!

http://www.sfd.pl/WPC_fan/Blog/Redukcja-t543349-s22.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o chwile czasu..

Następny temat

brak postepow w zrzucaniu tluszczu - co zmienic/dodac ?

WHEY premium