SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzeba szybko SIŁA!! Zapraszam wszystkim ;-)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3156

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17
Wiecie może coś na temat Winstrolu? Ponoć po tym jest ekstremalny przyrost siły. Wie ktoś na ten temat coś? Jeśli tak prosze o wypowiedzi ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 507 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7399
TO jest SAA wiec w Twoim przypadku odpada :) dieta i trening to jest twoj klucz do sukcesu moj drogi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17
hmm... i żadnych suplementów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 507 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7399
Mozesz kupic jakies bailko badz gainer ale to tylko jako uzupelnienie diety :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221
To Ty lepiej walnij sobie nowy mózg, a nie chłopakowi takie rzeczy gadasz..:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221
Oczywiscie mowa o gutim:/ Szkoda watroby na taki gowna:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
LoLeK8 -ale czemu chcesz zaczynac od suplementów, odzywek,[koksy nawet polecano, może żartem ale nie tak to ak zauwazyłem zostało odebrane]-widac bowiem jak na dloni, że nie posiadasz żadnych nawet ram odzywiania, nie wiem czy wogole trenujesz w sposób możliwy dla wzrostu wspominanej siły, zrezsta pomimo wszystko slabo opisałes swooja sytuację...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16475
Myślę, że siłownia nie da Ci takiego rodzaju siły jaki chciałbyś osiągnąć(zapewne chodzi Ci o wzmocnienie brzucha, rąk do chodzenia na rękach etc), siłownia to siła statyczna, tobie potrzebna jest dynamiczna i myślę, że powinieneś się skłonić ku fitnessowej metodzie treningowej calisthenics: http://www.youtube.com/user/calisthenicskingz?ob=1
No i mówię od razu - szybko to się dzieci robi, koleś żeby osiągnąć coś takiego musiał ładne kilka lat zasuwać w ten sposób.

Zmieniony przez - Granathar w dniu 2008-11-06 07:49:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17
Zgadza sie Granathar nie zależy mi na sile statycznej a sile która pozwoli mi w miare łatwo panowac nad całym ciałem. Ćwicze break'a (break dance :P jakby ktoś nie wiedział xP) i potrzebna mi siela najbardziej sila w barkach brzuchu i nogach też. zatem polecasz tą technikę? A czy do tego trzeba stosować diete czy w miare zdrowe spożywanie wszystkeigo (prócz oczywiście fast foodów, chipsów itd...). W zasadzie chodzi mi o to że nie mam zbytnio czasu na szykowanie sobie posiłków takich jak w dziecie. Więc co proponujecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16475
Ten gostek z filmików coś tam chyba ma napisane o swoim odżywianiu. Patrząc na to jak wygląda i jakie ma możliwości stosowałbym się do jego zaleceń
http://www.calisthenicskingz.net/about.htm
Tu coś chyba jest.

Zmieniony przez - Granathar w dniu 2008-11-07 21:02:14
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie gainer i bialko

Następny temat

Nowy zestaw AMINOSTAR - TT + HMB

WHEY premium