SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Posiłek przed snem?

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 841

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy zjedzenie 200g twarogu półtłustego przed snem to dobry pomysł?(dieta na masę). Bo z jednej strony w poradach żywieniowych w tematach na forum przeczytałem, że ostatni posiłek przed snem powinien zawierać 30-40 g białka, a z drugiej strony w konkretnych przykładach diet ten ostatni posiłek jest dość ubogi w białko
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2034 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19955
Jak jestes ekto to jedz i nie patrz, chociaz endo twarog tez nie zaszkodzi z tym ze moze odpowiedniejszy bylby chudy tak czy inaczej raczej mozna.
ja jestem ekto i zaraz bede zasuwal 250g z miodem :d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
Tak jak wyżej, jeżeli Cię łatwo nie zalewa to śmiało jedz. A jeżeli jesteś ekto to nawet powinieneś jeść na noc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Możesz zjeść nawet ' paczkę ryżu z kurczakiem ', to wszystko zależy od Twojego bilansu kcal, makroskładników
dostarczonych w ciągu całego dnia. To nie węglowodany zalewają tylko zbyt wysoka nadwyżka kcal.

Pamiętaj, że Twaróg to nie jest jedyny produkt jaki może jeść przed spaniem..
Masz wiele do wyboru jaja/mięso/ryby. Btw. Twaróg chudy jest bardziej przetworzony, jak już chcesz to celuj w półtłusty.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

złamanie kości łokciowej

Następny temat

Siłownia

WHEY premium