SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Posiłek "przed" i "po" treningowy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 797

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 793
Witam,
mam pytanie co do posiłku przed i po treningowego. Dotychczas jadłem smażoną pierś z kurczaka z makaronem/ryżem, ale chcąc wyeliminować smażenie wymyśliłem 2 alternatywne opcje:

1. Gotuje pierś (jakieś 150g) w bulionie (ten z kostki) oraz gotuje makaron (80-100g w oddzielnym garnku), potem wszystko mieszam (bez bulionu) z dodatkiem kefiru z przyprawami (pół szklanki - robię z tego coś w rodzaju sosu)

2. To samo co wyżej tylko nie wylewam bulionu tylko robie 'rosół'. Czyli kostka bulionu rozpuszczona w pol litrze wody + pierś + 80-100g makaronu.

Tym samym nie smażę i wydaje mi się o wiele bardziej korzystnym posiłkiem niż smażona pierś + makaron

Takie jedzenie dość dobrze mi wchodzi. Nadaje się na posiłek przed i po treningowy?

Może dodam, że staram się zgubić troche fatu (77kg przy 178cm)

Szczególnie zalezy mi na wypowiedzi s.m.p.a.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
tak, możesz tak zjeść, dodaj przed treningiem warzyw np wloszczyzne i rosołek jak u mamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Lepiej porządnie doprawić i poddusić w niewielkiej ilości wody - wtedy wytworzy się naturalny bulion. Te z kostki zawierają utwardzane tłuszcze i glutaminian sodu w dużych ilościach. Czyli w skrócie to syf.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
jednak od czasu do możemy sobie pozwolić bo nic byśmy nie jedli

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 793
Od czasu do czasu :)

Mi chodzi o włączenie na stałe posiłku do diety.

Co z pierwszą opcją, gdzie pierś jest tylko gotowana w bulionie a potem wyciągana i mieszana z makaronem oraz kefirem z przyprawami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Preezes ja gotuje na kostce także spoko nie wypijam całego bulinu więc w paranoje nie popadajmy i tak plus duży że gotujesz. Śmiało.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OTRĘBY WYSOKOBIAŁKOWE?

Następny temat

Straty siły po redukcji.

WHEY premium