SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Posiłek potreningowy( banan)

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11147

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1201


Nic podobnego nie znalazłem dosyć szybka i wydaje mi się ciekawa opcja. Nie wiem nawet jak to nazwać powiedzmy mus bananowy. Potrzebujemy;
2-3 bananów 3-4 białka jajek, mieszanka owoców suszonych, ja dodałem rodzynki, żurawine, mieszankę egzotyczną.
Banana rozgniatamy widelcem następnie mikusjemy. Białka jaj ubijamy na pianę dodajemy do zmiksowanego banana mieszamy delikatnie łyżką, dodajemy owoce. Nastpęnie wrzucamy gotową mase na patelnie( kilka kropel oliwy) na 2-3min używając małego ognia. Gotowe
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 237
Co się tak do cholery uwzięliście na autora tego przepisu. Przepis ciekawy, smaczny i jako urozmaicenie na pewno potrzebny. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 471 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3262
b/t/w ?

----------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1201
Wartosci odzywcze zaleza np. od tego jakie owoce dodasz i ogólnie proporcji całości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 348 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12614
na posilek potreningowy to sie napewno nie nadaje..

La vida es juego sin precio..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1201
Dlaczego niby?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
bo posiłek potreningowy powinien skadac sie z pełowartościowego białka i wegli złozonych, wegle proste tylko do uzupełnienia glikogenu od razu po siłece czyli możesz zmiksowac tego banana z wpc i wypic po siłce ale jako posiłek potreningowy to odpada

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Ale głupoty pieprzycie. WW to WW. Sog dla autora bdb sprawa.

Gdzie mają być ww proste jak nie przed/po treningiem. Ogólnie mit o IG tutaj jest nadal powielany. Białko jajek to jedno z najbardziej wartościowych, jeszcze dodać tutaj żółtka i mamy więcej cennego białka. Trochę tłuszczu krzywdy po treningu nie zrobi.

Zmieniony przez - Ludi_ w dniu 2011-08-21 14:46:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1201
Panie kaczor po treningowy to właśnie oznacza odrazu po siłce, chyba że pomyliłem pojęcia to przepraszam. Tak czy innaczej dlaczego po treningu pije się carbo? Bo to węglowodany proste do szybkiego uzupełnienia glikogenu. Ludi dzięki pomoc i za soga:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 545 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2926
Nie przekonuje mnie jakoś ten posiłek. Ani z wyglądu ani ze składu. Może i dobry będzie po treningu, ale wolę odżywkę carbo + białko i 2 banany.

Imć rozkład B/T/W powinieneś wypisać na podstawie tego czego Ty użyłeś akurat w tym przepisie. Wiadomo że każdy dorzuci co będzie pod ręką i na co będzie ochota.

/pzdr

Pomogłem? Walnij SOG'a!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1201
Twoja wola. To jest moja propozycja. Osobiście wole normalne jedzenie niż proszek bez względu na porę dnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2037 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17417
wydaje mi się że lepiej było by gdybyś dał same białka i zamiast 3bananów to półtora banana i pół torebki ryżu białego (rozgotowanego można też sprubować ugotować na mleku ) . Wtedy taki posiłek po treningu będzie jak najbardziej ok ,ponieważ będą ww szybko przyswajalne ,złożone jak i proste , a oprucz tego będziemy mieli dobrej jakości białko i zero tłuszczu .

Jak pomogłem to podziękuj . !
Jak nie to pytaj .!

" Madrym jest ten ktory umie przyznac sie do własnej głupoty"



TEST FITMAX Fire Fit podsumowanie str.6 : http://www.sfd.pl/TEST_Fire_Fit__Cyborg69-t860618.html?pow=tak&userid=304292#post5.

http://www.sfd.pl/Cyborg69_,_będzie_sie_działo_!_-t948969.html - MÓJ DZIENNIK

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[LC] mega SHAKE KOKOSOWY jak z McDonalda by Cyborg

Następny temat

Kiełbasa domowa

WHEY premium