SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Posiłek w formie odżywki

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2073

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 930
Witam, w jednym z posiłków w pracy z racji braku przerwy od roku ratuję się kompozycją odżywka białkowa + sok 200 ml + orzechy. Myślałem, żeby zamienić to na jakiegoś bulka + orzechy. Znacie coś dobrej jakości, pozbawionego nadmiaru chemii, kreatyn, najlepiej w neutralnym smaku choć niekoniecznie jeśli nie ma. Mogę też mieszać białko z węglami osobno, tylko teraz pytanie jakie węgle kupić.

Robię suchą masę, więc dobrze by było jakby węgle były wolnowchłanialne, poza tym po samych cukrach robię się głodny po godzinie.

Pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
to może lepiej płatki owsiane + odzywka białkowa + orzechy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 930
To jest właśnie mój pierwszy posiłek w pracy. :) Poza tym jem to przez 15 minut, a ja potrzebuję czegoś na minutę, ponieważ nie mam przerwy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Białko + Vitargo, albo białko + carbo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32554
z biotecha masz bez smakowe carbo możesz mieszać z białkiem
lub kupić jakiegoś bulka/gainera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 930
Hawk 007 dziękuję Ci bardzo za tego Biotecha, nie wiedziałem, że takie carbo jest. :) To jedyne bezsmakowe carbo czy znacie może coś jeszcze?

Martwi mnie w tym Biotechu, że tam są głównie cukry proste podnoszące poziom insuliny, chciałem tego uniknąć... Może coś z węglami wolnowchłanialnymi?



Zmieniony przez - KristoQ w dniu 2013-10-23 12:15:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
hi tec ma bezsmakowe jeszcze.


kazde carbo praktycznie to weglowodany proste. i kazdy weglowodan podnosi insu


no moze poza blonnikiem

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2013-10-23 13:19:48

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2013-10-23 13:20:06

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 930
A waxy maize? To nie jest czasem wolnowchłanialne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
jest-ale waxy zbytnio sie nie sprawdza okolo treningowo

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 930
Okołotreningowo to logiczne, z tym, że to ma być normalny posiłek w pracy. :) Zastanawiam się w takim przypadku jakie węgle dołączyć, które będą się elegancko przez te kilka godzin do następnego posiłku wchłaniać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1051 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5966
Mieszalem bezsmakowe carbo hi teca z bialkiem i nie smakowalo to zbyt dobrze Nie polecam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna rozpuszczana z woda lub na sucho i popijana

Następny temat

Izolat białka - który?

WHEY premium