SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BCCA a posilek zawieracjacy bialko...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2672

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1592
hmm zakupilem Bcca ale jak sie doczytalem na forum to nie mozna go brac razem z bialkiem bo niweluje jego działanie... wiec pytam jesli chodzi o białko to chdozilo o forme odzywki czy ta sama sazada tyczyc sie białka z jedzenia ? jesli tak to ile po posiłku mam brac bcca :) ?

God dammit !!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Ta sama zasada, tyle ze posiłek dłuzej się trawi.jaki czas-tego nikt nie okresli.Proponuję zjeść posiłek na 2 h przed treningiem a bcaa 45-30 minut przed.I zaraz po.
Pzdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1592
hmm bedzie trudno.... bo ja tak z 1h po szkole ide na silke...

God dammit !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1592
To znaczy wracam do chaty jem cos .. odpoczywam z pól godziny i spadma na silke .... nie mam pojecia teraz jak to pogodzic...:/

God dammit !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Przesuń nieco trening albo posiłek przedtreningowy zjadaj w szkole, np. zabierając mgo ze sobą w pudełeczku hermetycznym.
Pzdr.
ps. w cyklu masowym bcaa są zbędne.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 331 Wiek 53 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6042
Dlaczego na masówce BCAA są zbędne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 331 Wiek 53 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6042
To w sprawie BCCA, żeby rozwiać wątpliwości co do potrzeby ich zarzywania podczas treningu na masę przeczytajcie i oceńcie czy trzeba je przyjmować ja uważam że bezwzględnie tak:

Aminokwasy rozgałęzione BCAA (Branched Chained Amino Acids) stanowią ponad 40% suchej tkanki mięśniowej organizmu. Intensywny trening doprowadza do wyczerpania zapasów energetycznych, jak również redukcji aminokwasów rozgałęzionych.
Zmniejszenie poziomu BCAA ogranicza proces syntezy białek ustrojowych co w rezultacie doprowadza do spadku wydolności organizmu oraz redukcji tkanki mięśniowej. Aby zablokować pojawienie się negatywnego stanu katabolicznego oraz nasilić odbudowę białek mięśniowych należy dostarczyć aminokwasy o łańcuchu rozgałęzionym.BCAA pośrednio wpływają na wydzielanie hormonu wzrostu oraz insuliny - bardzo silnego hormonu anabolicznego. Przeznaczone jest do wspomagania wysiłku we wszystkich dyscyplinach sportu o dużej intensywności treningu. Potęgują przyrost masy i siły mięśni oraz podnoszą wydolność organizmu. Aminokwasy BCAA należą do grupy substancji egzogennych czyli takich, których organizm nie potrafi sam syntetyzować i dlatego niezbędne jest dostarczenie ich w postaci suplementu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bcaa nie są zbędne w cyklu budowania masy, poprostu może niezbyt zauważalnie wpływają na jej rozwój ale bezsprzecznie wpływają. bierz bcaa na 20 do 30min przed treningiem!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1592
Wiem ile przed trenigiem ale ja chce pogodzic branie bcca z posiłkiem zawierajcym białko... bo jak mi wiaodmo białko zmniejsza działanie bcaa...

God dammit !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeżeli się obawiasz o kolizję to poprostu albo zjedz godzinę w cześniej posiłek albo o godzinę póżniej zacznij trening, bcaa też powinieneś brać po treningu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1592
1 h wystarczy ?

God dammit !!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bialko Cena/Jakosc??

Następny temat

cell pump i mono - jak polaczyc?

WHEY premium