SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porada silownia

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1675

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 436
Witam chcialbym zaczac trenowac ale nie wiem czy jest to dobry pomysl poniewaz mam tylko 14 lat wzrost 173cm , waga 55 kg ;/ .Chcialbym przybrac na masie zeby nie bylo widac mi "zeber" na klacie . Od 3 dni zaczelem robic a6w . I jeszcze bym zapomnial biore jedna porcje (50g)odzyki Mass XXL. Prosze o Porady .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1538 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15207
Gibon69 co zdziwiony? Chłopak ma 173 i 55kg wagi a gainer przed snem to dla niego realna szansa na wzrost masy, po treningu lepiej białka dołożyć. tak to już jest jak się jest ektomorfikiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1497
Oczywiscie ze to dobry pomysl:) Kazda decyzja o uprawianiu jakiegos sportu to dobra decyzja, trzeba tylko odpowiednio sie do tego zabrac. Odzywke mozesz sobie darowac, nie bedzie do niczego teraz potrzebna, staraj sie jesc zdrowo i w miare duzo, na sztywna diete przyjdzie kiedys czas. Mozesz stosowac trening domatora jesli nie masz dostepu do sprzetu

http://chomikuj.pl/Durki  <--kulturystyka, sporty siłowe i sztuki walki, filmy, gry, Dragon Ball etc, WBIJAJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 486 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3232
popmki,brzuszki jakis drazek i mozesz cwiczyc.i po ci a6w jak chcesz przytyc jescze zdazyc pokazac brzuch na plazy xD

Jak pomoglem nie badź żur daj sog'a

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 486 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3232
jak zrobisz 50 pompek w jednej serii to bedzie dobrze narazie nie bierz sie za zelastwo

Jak pomoglem nie badź żur daj sog'a

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 826 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8081
Jak wyżej pompki, brzuszki, przysiady, różne ćwiczenia rozciągające, biegaj, skacz i jak masz drążek to się podciągaj ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 232 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6688
Ja ci powiem tak wiele dałbym zeby cofnąć sie w czsie do wieku 14 lat i wtedy móc zacząć ćwiczyć i to nie zadne pompki brzuszki od razu profesjonalna siłownia.
Napisałem ci tylko co ja bym zrobił. Ogolnie to siłownia zaleca sie od 16-17 roku zycia.

' Życie jest zbyt krótkie aby być małym '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1497
W krajach zachodnich czy USA dzieci zaczynaja trenowac nawet o kilka lat wczesniej niz ma Lata132... Cwiczenia silowe maja to do siebie ze mozna dostosowywac ich trudnosc do swojego poziomu zaawansowania:) Małe ciezary i mozesz probowac tylko ostroznie i spokojnie

http://chomikuj.pl/Durki  <--kulturystyka, sporty siłowe i sztuki walki, filmy, gry, Dragon Ball etc, WBIJAJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1538 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15207
moje zdanie jest takie jak Gibon69 a gainera pij przed snem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 436
Dziekuje wszystkim za odpowiedz . Na wiosne chce juz miec swoja silownie i zaczac cwiczyc . ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 232 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6688
gainer przed snem ? chyba oszalałeś. Gainer to głównie weglowodany których przed snem JEŚĆ SIE NIE POWINNO. Gainer po treningu. pozdro

' Życie jest zbyt krótkie aby być małym '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5371
Też bym się chciał cofnąć do wieku 14 lat i zacząć ćwiczyć. Oczywiście tak jak napisali tu inni: pompki, brzuszki, podciąganie na drążku. Za ciężary też się weź ale nie szalej wyrób sobie na początku kondycję, systematyczność i technikę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyciąg

Następny temat

Moja siłka %-)

WHEY premium