SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ponowny start na silownie

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1313

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 780
Witam, mam 17 lat , 169 cm wzrostu i 57 kg wagi. Ostatnio na siłowni bylem jakieś pól roku temu, ćwiczyłem 4 miesiące na sucho, bez supli i niestety bez żadnej diety ;( Mam pytanie , czy opłaca mi się ćwiczyć na siłowni , bo coś czuję ,że mam za mała wagę i nie mam w czym rzeźbić , koledzy w szkole mi mówią ,że nie jestem za chudy i nie za gruby.Trudno mi przytyć, mam dobry metabolizm. Mam pytanie , czy lepiej dla mnie by było jakbym już zaczął chodzić na siłownię, czy żebym jeszcze trochę masy przybrał ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 780
U mnie to jest tak , że zazwyczaj lodówka jest dobrze zaopatrzona :D . A narazie nazbierałem 220 zł. Postanowiłem , że w następnym tygodniu znów powrócę na siłownie.

Zmieniony przez - Wajha94 w dniu 2011-06-11 17:30:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1090 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10444
nabieraj masy cwiczac na silowni i stosujac odpowiednia diete, wtedy to bedzie wartosciowa masa

Moda się zmienia... Duża łapa zawsze jest na czasie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jw. w innym przypadków tylko zalejesz się tłuszczem i opona ci wyskoczy na brzuchu. A to nie jest fajne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 780
Hmmm... A mam takie pytanie trochę z innej beczki... Ile wy wydajecie miesięcznie na taką dietę , bo mam trochę ograniczone fundusze , ale postarałbym się jakoś uzbierać hajs ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
j.w. ułóż plan na mase i dietę, a będziesz szybciej przybierał na wadze niż beż ćwiczeń.
mam za mała wagę i nie mam w czym rzeźbić zgadza się by rzeźbić trzeba mieć w czym, ale żeby było w czym to właśnie trzeba na masę ćwiczyć, jak się zalejesz fatem to po wyrzeźbieniu i tak nic nie zostanie

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 940 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20203
To wszystko zależy jaki masz cel, jeśli tylko zrobić fajną sylwetkę, to 500 zł, jeśli chcesz coś w tym sporcie więcej osiągnąć, minimum 1000 zł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 780
Kurcze, trochę dużo . Musze pogadać z rodzicami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2237 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33857
bez przesady z tymi kwotami , jest art gdzies o "tanszej diecie" i policz ile rodzice wydaja na Cb miesiecznie gdy niemasz diety, tak naprawde roznica cen bd bd mala.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 940 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20203
koksmox

Bo każdy waży 70 kg i siłownie ma pod domem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 780
Ja mam siłownie 2-3 minuty drogi od domu ;D To ile ta tańsza dieta wyniesie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1124
jak nie masz kasy to jedz co ci stara da, a za kieszonkowe kupuj dodatkowe rzeczy takie jak tunczyk, jajka, twarogi, piers z kurczaka,sery moze kupisz jakiegos gainera lub bialko. jak sie postarasz nawet z malymi funduszami mozna miec spoko winiki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wasza Opinia, Rada. Mięśnie brzucha ...

Następny temat

Pare pytań odnośnie sprzętu

WHEY premium