SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pare pytań odnośnie sprzętu

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1691

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 735
Witam kupiłem sobie sprzęt do domu i troche żałuje kupiłem tą ławke
http://allegro.pl/mocna-lawka-pod-sztange-laweczka-wzmocniona-lp4-i1558639630.html

Powiedzcie mi czy na takiej ławce można normalnie wyciskać 100kg i nie załamie sie

i tak samo

http://allegro.pl/zestaw-sztanga-promax-50-kg-gryf-182-stal-hantle-i1552118726.html

I tak samo ile taka sztanga może wytrzymać?

Może ktoś ma ten sprzęt ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 735
nom masz racje ale wiesz teoretycznie to ławka sama w sobie sie nie złamie tylko stojaki najwyżej kurcze troche żałuje teraz no ale trudno "skąpy dwa razy traci" :) ale zawsze moge komuś ja opierdzielic xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ławka gówniana, aczkolwiek jak zaczynałem ćwiczyć to miałem do dyspozycji podobna. Najwięcej wycisnąłem na niej 110kg. I myślę, że lepiej więcej nie ryzykować na niej.

Sztanga jak sztanga. Przy większym ciężarze pewnie lekko się wygnie ale myśle ze 150 spokojnie wytrzyma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 735
aha dzięki wielkie :)
Może te pytania były naprawde głupie ale po prostu ja sie na tym nie znam chciałem dowiedzieć sie od kogoś kto dłużej siedzi w temacie

Do zamkniecia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Do zamkniecia a ja się jeszcze wypowiem, a co mi tam szkodzi Pierwszą ławkę też miałem coś w tym stylu, maks na niej 95 podnosiłem i trochu strach było bo cała chodziła ale jednak się nie złamała przy skosie jest gorzej bo stojaki wraz z nogami wyginają się do tyłu, mi już przy 50kg.
Gryf wytrzyma trochu, ale obciążenie PROMAXa to lipa, gryf więcej wytrzyma niż Ci się na niego zmieści tego obciążenie

P.S, trochu za późno zadajesz to pytanie, trza było się przed zakupem poradzić

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 940 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20203
Preferuje kasę wydać w karnet, więcej osiągniesz na siłowni profesjonalnej, niż w domu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 735
noo wiem moglem wczesniej wybrac no ale niewiem czemu zawsze popełniam te same błędy chciałem skuter kupić to kupiłem chińczyka zamiast markowy, i wgl żałuje ale dobra na pare miechów styka najwyżej komuś sprzedam xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 735
o właśnie czytam na temat tej ławki mojej producent pisze na że max 150 kg wytrzyma xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
"więcej osiągniesz na siłowni profesjonalnej, niż w domu." a to dlaczego? czym się różni ćwiczenie na Publicznej od ćwiczenia w piwnicy jeśli ma się odpowiedni sprzęt? kupując karnet dostajesz gwarancję przyrostu 20kg/rok

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 735
to prawda @sasiadxXx - jak na chacie masz dobry sprzęt ławeczke sztangi i wszystko to to samo osiągniesz co na siłowni wiadomo brakuje wyciągów i takich tam napewno jest ciężej ale dla mnie jest lepiej nie musze chodzić na siłownie w mieście bo nawet nie lubie same koksy i wgl xD a tak poćwicze w domu jestem spocony jak świnia pójde sie umyć w moim prysznicu i jest git xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Ja tam wyciąg mam
a nie którzy mają domowe siłki tak wypasione ze na nie jednej mniejszej publicznej nie ma takiego sprzęty

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 940 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20203
SasiadxXx

Policz sobie ile kosztuje gryf olimpijski + 400 kg obciążenia olimpijskiego + hantel całe + reszta sprzętu profesjonalnego + odpowiednie miejsce, do push press, żeby o sufit nie zawadzić. Obliczyłem, żeby ćwiczyć to co na profesjonalnej siłowni, musiałbym wydać około 50 000 zł. Nie każdy dąży do przeciętności, jak ludzie z domowych siłowni. Na sprzęcie, który bez problemu bym zepsuł od ciężaru.



Zmieniony przez - Ikis w dniu 2011-06-11 15:36:43
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ponowny start na silownie

Następny temat

dziwne zjawisko

Wiecej